Český tenisový svaz

Kesnerová Sofie

Datum narození:
09.05.2008
Platnost reg. do:
18.04.2025
Klub:
TK PTA Kolín
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
TK PTA Kolín
391 (6)
 
 
 
2021
TK PTA Kolín
524 (1)
 
 
 
2022-Z
TK PTA Kolín
 
543 (3)
 
 
2022-L
TK PTA Kolín
 
471 (4)
 
 
2023-Z
TK PTA Kolín
 
475 (1)
694 (3)
 
2023-L
TK PTA Kolín
 
807 (1)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
04 - II. třída B
27.04.2024 NT 01.05., TK Čelákovice - TK PTA Kolín
0
2.
04 - II. třída B
25.05.2024 NT 02.06., TK PTA Kolín - LTC Starý Kolín
0
3.
04 - II. třída B
01.06.2024 NT 16.06., LTC Houštka D - TK PTA Kolín
1
4.
04 - II. třída B
11.05.2024 NT 19.05., Tenis Semice a.s. - TK PTA Kolín
1
5.
04 - II. třída B
15.06.2024 NT 23.06., TK PTA Kolín - TJ LTC Poděbrady
1
1.
16 - IV. třída D
27.04.2024 NT 01.05., 1.TK Pacov B - TK PTA Kolín B
0
2.
16 - IV. třída D
25.05.2024 NT 02.06., TK PTA Kolín B - Sparta Kutná Hora B
1
3.
16 - IV. třída D
11.05.2024 NT 19.05., Wilson tenis centrum z.s. - TK PTA Kolín B
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
04 - II. třída B
27.04.2024 NT 01.05., TK Čelákovice - TK PTA Kolín
0
2.
04 - II. třída B
25.05.2024 NT 02.06., TK PTA Kolín - LTC Starý Kolín
0
3.
04 - II. třída B
01.06.2024 NT 16.06., LTC Houštka D - TK PTA Kolín
1
4.
04 - II. třída B
11.05.2024 NT 19.05., Tenis Semice a.s. - TK PTA Kolín
1
5.
04 - II. třída B
15.06.2024 NT 23.06., TK PTA Kolín - TJ LTC Poděbrady
1
1.
16 - IV. třída D
27.04.2024 NT 01.05., 1.TK Pacov B - TK PTA Kolín B
0
2.
16 - IV. třída D
25.05.2024 NT 02.06., TK PTA Kolín B - Sparta Kutná Hora B
0
3.
16 - IV. třída D
11.05.2024 NT 19.05., Wilson tenis centrum z.s. - TK PTA Kolín B
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
24 - II. třída B
26.05.2024 NT 01.06., TK PTA Kolín - TENIS VLAŠIM,z.s.
0
2.
24 - II. třída B
28.04.2024 NT 08.05., LTC Houštka C - TK PTA Kolín
0
3.
24 - II. třída B
02.06.2024 NT 08.06., Sport club Na Zámečku - TK PTA Kolín
1
4.
24 - II. třída B
05.05.2024 NT 11.05., TK PTA Kolín - LTC Mladá Boleslav z.s.
0
5.
24 - II. třída B
12.05.2024 NT 25.05., TK Čelákovice - TK PTA Kolín
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
24 - II. třída B
26.05.2024 NT 01.06., TK PTA Kolín - TENIS VLAŠIM,z.s.
0
2.
24 - II. třída B
28.04.2024 NT 08.05., LTC Houštka C - TK PTA Kolín
0
3.
24 - II. třída B
02.06.2024 NT 08.06., Sport club Na Zámečku - TK PTA Kolín
1
4.
24 - II. třída B
05.05.2024 NT 11.05., TK PTA Kolín - LTC Mladá Boleslav z.s.
0
5.
24 - II. třída B
12.05.2024 NT 25.05., TK Čelákovice - TK PTA Kolín
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2