Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

16 - IV. třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenis Jiřina, spolek
Tisknout
6
0
42:12
87:26
595:320
12
2
TK PTA Kolín B
Tisknout
4
2
27:27
56:62
476:532
10
3
Sport club Na Zámečku
Tisknout
3
3
29:25
61:60
510:529
9
4
1.TK Pacov B
Tisknout
3
3
27:27
60:60
524:533
9
5
TK Čáslav
Tisknout
3
3
25:29
53:66
476:523
9
6
Spartak Průhonice A
Tisknout
3
2
23:22
56:46
447:408
8
7
Wilson tenis centrum z.s.
Tisknout
1
4
15:30
40:60
407:452
6
8
Sparta Kutná Hora B
Tisknout
0
6
19:35
45:78
432:570
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024 NT 01.05.
2
Tenis Jiřina, spolek Sport club Na Zámečku
9:0
18:0
109:31
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Rikl Filip
1
Pohunek Jaroslav
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
2.
Báša Marek
1
Foltánek Jonatán
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
3.
Báša Lukáš
1
Člupný Marek
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
4.
Holeček Jan
1
Kumsta Filip
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
5.
Durdynetsova Diana (Z)
1
Kapalová Barbora
1
6:3
7:5
 
13
8
2
0
1
0
6.
Sixtová Natálie
1
Bytnarová Barbora
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
7.
Bohuslav David
Nešetřil Max
1
1
Foltánek Jonatán
Člupný Marek
1
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
8.
Báša Marek
Báša Lukáš
1
1
Pohunek Jaroslav
Kumsta Filip
1
1
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
9.
Durdynetsova Diana (Z)
Sixtová Natálie
1
1
Kapalová Barbora
Bytnarová Barbora
1
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
               
109
31
18
0
9
0

Soupiska Tenis Jiřina, spolek

jméno
nar.
BH
1
Rikl Filip
12.03.1996
1029
1
2
Báša Marek
31.03.1994
1029
1
3
Báša Lukáš
18.09.1989
1029
1
4
Uher Tomáš
08.10.1979
1029
1
5
Holeček Jan
27.07.1965
1029
1
6
Nešetřil Max
28.12.2003
1029
1
7
Mašek Martin
06.09.1978
1029
1
8
Bohuslav David
15.01.1977
1029
1
9
Horáček Jiří
05.05.1963
1029
1
10
Heřman Jiří
13.07.1976
1029
1
11
Mužík Tomáš
03.01.1979
1029
1
12
Růžička Jan
26.12.1982
1029
1
21
Durdynetsova Diana (Z)
01.07.2009
927
1
22
Mašková Michaela
09.06.1983
927
1
23
Sixtová Natálie
26.04.2002
927
1
24
Dundová Michaela
06.10.2000
927
1
25
Uhrová Střihavková Michaela
10.06.1981
927
1
26
Bášová Klára
16.02.1966
927
1
27
Znojilová Kateřina
15.04.1978
927
1

Soupiska Sport club Na Zámečku

jméno
nar.
BH
1
Pohunek Jaroslav
07.03.1970
1029
1
2
Růžička Jan
16.11.2007
1029
1
3
Kubice Jan
10.04.2002
1029
1
4
Foltánek Jonatán
12.07.2004
1029
1
5
Člupný Marek
28.09.2005
1029
1
6
Arnošt Jakub
25.11.2001
1029
1
7
Budský Šimon
12.09.2006
1029
1
8
Kumsta Filip
06.11.2007
1029
1
21
Kapalová Barbora
25.08.2007
927
1
22
Bytnarová Barbora
24.02.2006
927
1
23
Kapalová Kateřina
12.01.1977
927
1
24
Kočová Radka
07.05.1974
927
1
25
Bytnarová Adéla
20.01.2008
927
1
26
Kapalová Karolína
29.03.2009
927
1