Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

11 - III. třída E

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Roja Příbram z.s. B
Tisknout
6
1
51:12
108:25
703:340
13
2
TC VITALITY Březnice
Tisknout
5
2
41:22
83:48
626:465
12
3
Baník Příbram B
Tisknout
4
3
37:26
75:54
566:466
11
4
Sokol Kamýk n.Vlt.
Tisknout
4
3
35:28
74:60
581:497
11
5
Spartak Rožmitál B
Tisknout
4
3
28:35
61:75
504:622
11
6
Tenisový klub Mníšek
Tisknout
3
4
23:40
49:85
486:628
10
7
Tenis Dobříš B
Tisknout
1
6
23:40
50:83
477:575
8
8
Spartak Rožmitál A
Tisknout
1
6
14:49
32:102
340:690
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024 NT 01.05.
3
Sokol Kamýk n.Vlt. Tenis Dobříš B
8:1
16:4
113:62
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Freiberg Radim (H)
3
Tikovský Jakub (H)
1
6:2
6:7
6:2
18
11
2
1
1
0
2.
Freiberg Radim (H)
1
Slavík David
1
2:6
6:7
 
8
13
0
2
0
1
3.
Nicod Andrea
4
Prusíková Lucie
3
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
4.
Machačová Jindra (H)
4
Sedláčková Adéla
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
5.
Bakoš David
1
Kolář Matěj
1
7:5
6:2
 
13
7
2
0
1
0
6.
Šplechtna Svatopluk (H)
1
Janota Šimon
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
7.
Nicod Andrea
Bakošová Anna
4
1
Prusíková Lucie
Sedláčková Adéla
3
1
6:7
7:6
1:0
14
13
2
1
1
0
8.
Freiberg Radim (H)
Svoboda Martin
3
1
Tikovský Jakub (H)
Slavík David
1
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
9.
Freiberg Radim (H)
Bakoš David
1
1
Kolář Matěj
Janota Šimon
1
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
               
113
62
16
4
8
1

Soupiska Sokol Kamýk n.Vlt.

jméno
nar.
BH
1
Freiberg Radim (H)
25.06.2008
898
3
2
Freiberg Radim (H)
12.12.1975
1029
1
3
Svoboda Martin
14.11.1969
1029
1
4
Bakoš David
29.09.1979
1029
1
5
Kudrna Michal
29.10.1967
1029
1
6
Šplechtna Svatopluk (H)
30.11.1969
1029
1
21
Nicod Andrea
13.06.1976
528
4
22
Machačová Jindra (H)
25.11.1975
616
4
23
Bakošová Anna
13.07.1987
927
1
24
Šoustková Jarmila
11.01.1977
927
1

Soupiska Tenis Dobříš B

jméno
nar.
BH
1
Tikovský Jakub (H)
14.01.2008
1029
1
2
Prusík Michal
02.09.2006
1029
1
3
Slavík David
29.01.2004
1029
1
4
Kolář Matěj
07.11.2006
1029
1
5
Janota Šimon
14.08.2004
1029
1
6
Durdík Adam
28.02.2006
1029
1
7
Gvozdek Adam
28.09.2007
1029
1
21
Prusíková Lucie
17.07.2004
658
3
22
Sedláčková Adéla
02.01.2004
927
1
23
Beranová Eliška
08.10.1996
927
1
24
Audy Sofie (H)
20.11.2009
927
1
25
Nováková Františka (H)
16.02.2009
927
1
26
Vítová Berenika
02.08.2009
927
1
27
Dragounová Rozálie
23.11.2009
927
1