Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

10 - III. třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Slavoj Žiželice B
Tisknout
6
0
44:10
89:23
613:360
12
2
Jiskra Zruč
Tisknout
5
2
41:22
89:47
682:495
12
3
TK Radošovice D
Tisknout
5
2
35:28
74:62
599:588
12
4
TENIS VLAŠIM,z.s. B
Tisknout
3
4
31:32
67:66
539:528
10
5
TJ Kavalier Sázava
Tisknout
3
2
18:27
39:60
404:465
8
6
TK Hrušov
Tisknout
2
4
21:33
49:70
462:534
8
7
TJ LTC Poděbrady B
Tisknout
2
3
23:22
50:53
488:496
7
8
LTC Kolín C
Tisknout
1
5
16:38
33:82
349:581
7
9
Sparta Kutná Hora
Tisknout
0
5
14:31
36:63
357:446
5
10
volný los  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024 NT 01.05.
1
volný los TJ LTC Poděbrady B
0:0
 
 
 
2
04.05.2024 NT 12.05.
10
TJ LTC Poděbrady B TJ Kavalier Sázava
4:5
10:11
90:93
Zápis o utkání - oficiální
3
11.05.2024 NT 19.05.
12
TK Radošovice D TJ LTC Poděbrady B
5:4
12:9
121:113
Zápis o utkání - oficiální
4
25.05.2024 NT 02.06.
19
TJ LTC Poděbrady B TENIS VLAŠIM,z.s. B
7:2
15:7
120:87
Zápis o utkání - oficiální
5
01.06.2024 NT 16.06.
23
TK Hrušov TJ LTC Poděbrady B
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
6
15.06.2024 NT 23.06.
28
TJ LTC Poděbrady B LTC Kolín C
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
7
22.06.2024 NT 29.06.
34
Slavoj Žiželice B TJ LTC Poděbrady B
0:0
 
 
 
8
18.05.2024 NT 26.05.
37
TJ LTC Poděbrady B Jiskra Zruč
2:7
4:14
78:106
Zápis o utkání - oficiální
9
08.06.2024 NT 16.06.
45
Sparta Kutná Hora TJ LTC Poděbrady B
3:6
9:12
89:87
Zápis o utkání - oficiální

Soupiska TJ LTC Poděbrady B

jméno
nar.
BH
1
Klíma Adam
13.01.2005
1029
1
2
Šandor David
23.07.2005
1029
1
3
Duben Lukáš
17.10.1993
1029
1
4
Kolařík Jiří
05.04.1998
1029
1
5
Potočný Anton
07.01.1989
1029
1
6
Ruml Jiří
21.04.1978
1029
1
7
Ezr Tomáš
31.10.2009
1029
1
8
Brzák Tomáš
30.07.2009
1029
1
9
Jedlička Vincent Jan
02.11.2008
1029
1
21
Rožová Dominika
13.08.1997
927
1
22
Trněná Linda
03.02.2007
927
1
23
Münzbergerová Iva
09.10.1986
927
1
24
Mazaieva Mariia (Z)
03.01.2006
927
1
25
Ryglová Anežka
17.06.2007
927
1
26
Filipová Nicola
17.01.2008
927
1
Kapitán družstva TJ LTC Poděbrady B
Příjmení a jméno: Kolařík Jiří
Telefon: 607 669 366
E-mail: jirka1793@gmail.com
Zástupce kapitána družstva TJ LTC Poděbrady B
Příjmení a jméno: Potočný Anton
Telefon: 736 222 835
E-mail: a.potocny@sto.com