Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

10 - III. třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Slavoj Žiželice B
Tisknout
7
0
53:10
107:26
729:433
14
2
Jiskra Zruč
Tisknout
5
2
41:22
89:47
682:495
12
3
TK Radošovice D
Tisknout
5
2
35:28
74:62
599:588
12
4
TENIS VLAŠIM,z.s. B
Tisknout
4
4
37:35
79:72
631:596
12
5
TJ Kavalier Sázava
Tisknout
3
3
21:33
45:72
472:557
9
6
LTC Kolín C
Tisknout
2
5
21:42
43:91
427:660
9
7
TJ LTC Poděbrady B
Tisknout
2
4
27:27
59:63
567:574
8
8
TK Hrušov
Tisknout
2
4
21:33
49:70
462:534
8
9
Sparta Kutná Hora
Tisknout
0
6
14:40
39:81
430:562
6
10
volný los  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024 NT 01.05.
3
TK Radošovice D Jiskra Zruč
6:3
12:8
76:74
Zápis o utkání - oficiální
2
04.05.2024 NT 12.05.
9
Sparta Kutná Hora TK Radošovice D
3:6
7:12
72:88
Zápis o utkání - oficiální
3
11.05.2024 NT 19.05.
12
TK Radošovice D TJ LTC Poděbrady B
5:4
12:9
121:113
Zápis o utkání - oficiální
4
25.05.2024 NT 02.06.
20
TJ Kavalier Sázava TK Radošovice D
5:4
11:9
93:85
Zápis o utkání - oficiální
5
01.06.2024 NT 16.06.
21
volný los TK Radošovice D
0:0
 
 
 
6
15.06.2024 NT 23.06.
30
TK Radošovice D TENIS VLAŠIM,z.s. B
5:4
10:8
68:74
Zápis o utkání - oficiální
7
22.06.2024 NT 29.06.
32
TK Hrušov TK Radošovice D
0:0
 
 
 
8
18.05.2024 NT 26.05.
39
TK Radošovice D LTC Kolín C
7:2
15:4
109:57
Zápis o utkání - oficiální
9
08.06.2024 NT 16.06.
43
Slavoj Žiželice B TK Radošovice D
7:2
15:4
105:52
Zápis o utkání - oficiální

Soupiska TK Radošovice D

jméno
nar.
BH
1
Kulhánek Martin
10.07.2002
1029
1
2
Pelant Marek
09.12.2005
1029
1
3
Uhlíř Michal
30.06.1994
1029
1
4
Haščyn Josef
05.12.1998
1029
1
5
Šimon Prokop
23.06.1991
1029
1
6
Pelant Jan
19.03.2007
1029
1
7
Pelant Jakub
03.12.2007
1029
1
8
Bubák Zdeněk
31.01.1966
1029
1
9
Vinduška Patrik
12.10.2005
1029
1
10
Kohout Štěpán
11.01.2005
1029
1
11
Michalička David
01.11.1980
1029
1
12
Hlaváč Filip
08.09.1986
1029
1
21
Žaludová Kateřina
24.11.1981
616
4
22
Čumpelíková Karolína (H)
28.08.2005
773
3
23
Hradilová Lucie
15.09.2006
828
3
24
Yan Isabella Ruyu (Z)
06.09.2011
927
1
25
Švejdová Johana
24.07.2000
927
1
26
Pelantová Martina
10.01.2005
927
1
27
Čapková Petra
18.06.2005
927
1
28
Perstova Daniela
15.07.2006
927
1
Kapitán družstva TK Radošovice D
Příjmení a jméno: Prokop Šimon
Telefon: 604323482
E-mail: prokop.simon@gmail.com
Zástupce kapitána družstva TK Radošovice D
Příjmení a jméno: Haščyn Josef
Telefon: 602683809
E-mail: prokop.simon@gmail.com