Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

10 - III. třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Slavoj Žiželice B
Tisknout
3
0
23:4
46:10
301:162
6
2
TK Radošovice D
Tisknout
3
0
17:10
36:24
285:259
6
3
Jiskra Zruč
Tisknout
2
1
17:10
37:23
280:197
5
4
TENIS VLAŠIM,z.s. B
Tisknout
1
2
12:15
25:31
197:232
4
5
TK Hrušov
Tisknout
1
2
8:19
20:39
216:289
4
6
TJ Kavalier Sázava
Tisknout
1
0
5:4
11:10
93:90
2
7
TJ LTC Poděbrady B
Tisknout
0
2
8:10
19:23
203:214
2
8
Sparta Kutná Hora
Tisknout
0
2
6:12
14:25
138:178
2
9
LTC Kolín C
Tisknout
0
2
3:15
7:30
112:204
2
10
volný los  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024 NT 01.05.
1
volný los TJ LTC Poděbrady B
0:0
 
 
 
2
TJ Kavalier Sázava Sparta Kutná Hora
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
3
TK Radošovice D Jiskra Zruč
6:3
12:8
76:74
Zápis o utkání - oficiální
4
TENIS VLAŠIM,z.s. B Slavoj Žiželice B
3:6
6:12
53:80
Zápis o utkání - oficiální
5
TK Hrušov LTC Kolín C
6:3
12:6
88:64
Zápis o utkání - oficiální
2
04.05.2024 NT 12.05.
6
LTC Kolín C volný los
0:0
 
 
 
7
Slavoj Žiželice B TK Hrušov
8:1
16:3
105:61
Zápis o utkání - oficiální
8
Jiskra Zruč TENIS VLAŠIM,z.s. B
6:3
12:6
86:54
Zápis o utkání - oficiální
9
Sparta Kutná Hora TK Radošovice D
3:6
7:12
72:88
Zápis o utkání - oficiální
10
TJ LTC Poděbrady B TJ Kavalier Sázava
4:5
10:11
90:93
Zápis o utkání - oficiální
3
11.05.2024 NT 19.05.
11
volný los TJ Kavalier Sázava
0:0
 
 
 
12
TK Radošovice D TJ LTC Poděbrady B
5:4
12:9
121:113
Zápis o utkání - oficiální
13
TENIS VLAŠIM,z.s. B Sparta Kutná Hora
6:3
13:7
90:66
Zápis o utkání - oficiální
14
TK Hrušov Jiskra Zruč
1:8
5:17
67:120
Zápis o utkání - oficiální
15
LTC Kolín C Slavoj Žiželice B
0:9
1:18
48:116
Zápis o utkání - oficiální
4
25.05.2024 NT 02.06.
16
Slavoj Žiželice B volný los
0:0
 
 
 
17
Jiskra Zruč LTC Kolín C
0:0
 
 
 
18
Sparta Kutná Hora TK Hrušov
0:0
 
 
 
19
TJ LTC Poděbrady B TENIS VLAŠIM,z.s. B
0:0
 
 
 
20
TJ Kavalier Sázava TK Radošovice D
0:0
 
 
 
5
01.06.2024 NT 16.06.
21
volný los TK Radošovice D
0:0
 
 
 
22
TENIS VLAŠIM,z.s. B TJ Kavalier Sázava
0:0
 
 
 
23
TK Hrušov TJ LTC Poděbrady B
0:0
 
 
 
24
LTC Kolín C Sparta Kutná Hora
0:0
 
 
 
25
Slavoj Žiželice B Jiskra Zruč
0:0
 
 
 
6
15.06.2024 NT 23.06.
26
Jiskra Zruč volný los
0:0
 
 
 
27
Sparta Kutná Hora Slavoj Žiželice B
0:0
 
 
 
28
TJ LTC Poděbrady B LTC Kolín C
0:0
 
 
 
29
TJ Kavalier Sázava TK Hrušov
0:0
 
 
 
30
TK Radošovice D TENIS VLAŠIM,z.s. B
0:0
 
 
 
7
22.06.2024 NT 29.06.
31
volný los TENIS VLAŠIM,z.s. B
0:0
 
 
 
32
TK Hrušov TK Radošovice D
0:0
 
 
 
33
LTC Kolín C TJ Kavalier Sázava
0:0
 
 
 
34
Slavoj Žiželice B TJ LTC Poděbrady B
0:0
 
 
 
35
Jiskra Zruč Sparta Kutná Hora
0:0
 
 
 
8
18.05.2024 NT 26.05.
36
Sparta Kutná Hora volný los
0:0
 
 
 
37
TJ LTC Poděbrady B Jiskra Zruč
0:0
 
 
 
38
TJ Kavalier Sázava Slavoj Žiželice B
0:0
 
 
 
39
TK Radošovice D LTC Kolín C
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
40
TENIS VLAŠIM,z.s. B TK Hrušov
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
9
08.06.2024 NT 16.06.
41
volný los TK Hrušov
0:0
 
 
 
42
LTC Kolín C TENIS VLAŠIM,z.s. B
0:0
 
 
 
43
Slavoj Žiželice B TK Radošovice D
0:0
 
 
 
44
Jiskra Zruč TJ Kavalier Sázava
0:0
 
 
 
45
Sparta Kutná Hora TJ LTC Poděbrady B
0:0