Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

09 - III. třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Spartak Hořovice
Tisknout
7
0
54:9
112:23
762:354
14
2
TC Tachlovice
Tisknout
5
2
39:24
81:53
627:549
12
3
TJ Sokol Dobřichovice
Tisknout
4
3
38:25
80:55
620:534
11
4
LTC Rudná C
Tisknout
4
3
30:33
65:71
596:576
11
5
LTC Beroun, z.s. B
Tisknout
3
4
28:35
63:77
588:623
10
6
LTC Řevnice B
Tisknout
3
4
27:36
61:78
571:641
10
7
Spartak Žebrák
Tisknout
2
5
23:40
48:82
442:619
9
8
SPORT EDEN Beroun
Tisknout
0
7
13:50
30:101
386:696
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
22.06.2024 NT 29.06.
28
SPORT EDEN Beroun LTC Rudná C
3:6
7:13
77:99
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Brouček Martin
1
Kyndl Tomáš
3
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
2.
Novák Jakub
1
Tomášek Pavel
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
3.
Pudhorocká Aneta
1
Jansová Kateřina
3
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
4.
Friedrichová Stella
1
Tuháčková Karolína
1
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
5.
Sudik David
1
Jelínek Jan
1
6:1
0:6
1:6
7
13
1
2
0
1
6.
Novák Vladimír
1
Machcinik Marek
1
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
7.
Brouček Martin
Novák Jakub
1
1
Svatoň Václav
Tomášek Pavel
3
1
4:6
7:6
7:6
18
18
2
1
1
0
8.
Sudik David
Novák Vladimír
1
1
Jelínek Jan
Machcinik Marek
1
1
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
9.
Pudhorocká Aneta
Friedrichová Stella
1
1
Jansová Kateřina
Tuháčková Karolína
3
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
               
77
99
7
13
3
6

Soupiska SPORT EDEN Beroun

jméno
nar.
BH
1
Brouček Martin
19.04.2007
1029
1
2
Novák Jakub
03.05.2007
1029
1
3
Sudik David
15.09.2006
1029
1
4
Novák Vladimír
04.09.2008
1029
1
5
Gruber Tobiáš
06.10.2006
1029
1
6
Kraus Tomáš
12.09.2005
1029
1
7
Buroň Jakub
14.02.2009
1029
1
8
Trojanský Lukáš
28.09.2010
1029
1
9
Bláha Adam
21.02.2012
1029
1
10
Góralczyk Hugo
02.07.2011
1029
1
11
Vrančič Marek
27.06.2011
1029
1
12
Brůha Adam
16.08.2011
1029
1
21
Sudiková Dominika
03.05.2004
927
1
22
Tatarová Sára
19.08.2001
927
1
23
Pudhorocká Aneta
11.12.1998
927
1
24
Križalkovič Nela
19.07.2010
927
1
25
Dřížďalová Gabriela
10.05.2012
927
1
26
Friedrichová Stella
02.08.2011
927
1
27
Vodička Ela
03.11.2010
927
1
28
Zemanová Nikola
20.03.2011
927
1

Soupiska LTC Rudná C

jméno
nar.
BH
1
Kyndl Tomáš
13.07.1997
851
3
2
Svatoň Denis
25.05.2005
464
4
3
Svatoň Václav
08.03.1970
722
3
4
Tomášek Pavel
07.01.1976
1029
1
5
Zenker Jakub
28.05.1996
1029
1
6
Jelínek Jan
25.05.1994
1029
1
7
Hotovec Petr
12.09.1970
1029
1
8
Unzeitig Jiří
07.08.1971
1029
1
9
Vašák Jakub
02.03.2002
1029
1
10
Machcinik Marek
02.09.2004
1029
1
21
Jansová Kateřina
02.03.1982
773
3
22
Bechyňová Markéta
15.05.1975
927
1
23
Heclová Tereza
25.05.1979
927
1
24
Kračmanová Denisa
18.12.1972
927
1
25
Tuháčková Karolína
08.01.2000
927
1