Český tenisový svaz

Sudiková Dominika

Datum narození:
03.05.2004
Platnost reg. do:
16.04.2022
Klub:
SPORT EDEN Beroun
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
TK Březnice
665 (4)
 
606 (3)
 
2016
TK Březnice
353 (9)
543 (4)
 
 
2017
TK Březnice
232 (1)
479 (4)
 
 
2018
TK Březnice
 
195 (9)
468 (4)
493 (4)
2019
TK Březnice
 
305 (1)
452 (4)
364 (6)
2020
TK Březnice
 
 
279 (6)
900 (3)
2021
SPORT EDEN Beroun
 
 
322 (4)
 
2022
SPORT EDEN Beroun
 
 
395 (4)
523 (3)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
16 - IV. třída E
5.6. 2021, TK Hořovice B - SPORT EDEN Beroun
1
2.
16 - IV. třída E
12.6. 2021, SPORT EDEN Beroun - TK Bouchalka
3
3.
16 - IV. třída E
19.6. 2021, LTC Řevnice C - SPORT EDEN Beroun
1
4.
16 - IV. třída E
26.6. 2021, SPORT EDEN Beroun - Spartak Hořovice B
1
1.
Q postup IV. třída A, B, E 4.9.2021 10:00
4.9.2021 10:00, NT 11.9, SPORT EDEN Beroun - LTC Beroun, z.s. B
1
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
16 - IV. třída E
5.6. 2021, TK Hořovice B - SPORT EDEN Beroun
2
2.
16 - IV. třída E
12.6. 2021, SPORT EDEN Beroun - TK Bouchalka
2
3.
16 - IV. třída E
19.6. 2021, LTC Řevnice C - SPORT EDEN Beroun
0
4.
16 - IV. třída E
26.6. 2021, SPORT EDEN Beroun - Spartak Hořovice B
0
1.
Q postup IV. třída A, B, E 4.9.2021 10:00
4.9.2021 10:00, NT 11.9, SPORT EDEN Beroun - LTC Beroun, z.s. B
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
23 - II. třída A
6.6.2021 NT 12.6., Tenisový klub Mníšek - SPORT EDEN Beroun
1
2.
23 - II. třída A
20.6.2021 NT 27.6., Tenis Club Mokropsy - SPORT EDEN Beroun
1
3.
23 - II. třída A
30.5.2021 NT 3.6., SPORT EDEN Beroun - Sportclub Řevnice z.s. B
4
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
23 - II. třída A
6.6.2021 NT 12.6., Tenisový klub Mníšek - SPORT EDEN Beroun
1
2.
23 - II. třída A
20.6.2021 NT 27.6., Tenis Club Mokropsy - SPORT EDEN Beroun
1
3.
23 - II. třída A
30.5.2021 NT 3.6., SPORT EDEN Beroun - Sportclub Řevnice z.s. B
4
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12