Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: mladší žactvo

43. 2.třída A (3+3)

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Spoje Praha B
Tisknout
4
0
31:5
63:12
400:151
8
2
Sokol Smíchov I. A
Tisknout
4
0
22:14
46:30
330:275
8
3
Sportcentrum Uhříněves
Tisknout
3
1
30:6
60:16
418:172
7
4
TJ Radlice z.s.
Tisknout
2
3
22:23
46:47
350:370
7
5
Pála Vízner Tennis z.s.
Tisknout
1
4
14:31
34:65
298:439
6
6
Sokol Dolní Počernice z.s.
Tisknout
1
3
12:24
26:49
228:345
5
7
TCM Dubeč, z.s.
Tisknout
0
4
4:32
8:64
138:410
4
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.04.2024
1
TCM Dubeč, z.s. TJ Spoje Praha B
0:9
0:18
20:108
Zápis o utkání - oficiální
2
05.05.2024
5
TJ Spoje Praha B TJ Radlice z.s.
6:3
13:6
95:51
Zápis o utkání - oficiální
3
12.05.2024
9
volno TJ Spoje Praha B
0:0
 
 
 
4
26.05.2024
13
TJ Spoje Praha B Pála Vízner Tennis z.s.
7:2
14:6
89:63
Zápis o utkání - oficiální
5
02.06.2024
17
Sokol Dolní Počernice z.s. TJ Spoje Praha B
0:9
0:18
17:108
Zápis o utkání - oficiální
6
16.06.2024
21
TJ Spoje Praha B Sokol Smíchov I. A
0:0
 
 
 
7
23.06.2024
25
Sportcentrum Uhříněves TJ Spoje Praha B
0:0
 
 
 

Soupiska TJ Spoje Praha B

jméno
nar.
BH
1
Begun Jonathan
31.01.2014
321
9
2
Rehberger David
16.03.2013
667
6
3
Manninen Oskar
05.03.2013
1016
4
4
Matějka Pavel
13.12.2012
1528
3
5
Bednář David
10.09.2013
1623
1
6
Kudrna David
27.06.2012
1623
1
7
Blecha Tomáš
24.11.2014
1623
1
8
Hájek Ladislav
11.09.2014
1623
1
21
Halamová Barbora
11.09.2013
182
12
22
Vanerová Nela
24.04.2014
269
9
23
Čápová Victoria
28.08.2014
378
6
24
Trnečková Anna (H)
05.08.2014
508
6
25
Stejskalová Veronika
31.05.2013
677
4
26
Kvíčalová Klára
27.07.2014
1230
1
Kapitán družstva TJ Spoje Praha B
Příjmení a jméno: Halama Martin
Telefon: 603306331
E-mail: radkapelikan@seznam.cz
Zástupce kapitána družstva TJ Spoje Praha B
Příjmení a jméno: Mrázová Martina
Telefon: 603470275
E-mail: radkapelikan@seznam.cz