Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

10. 3.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Horní Měcholupy C
Tisknout
5
0
40:5
80:10
520:203
10
2
Sportcentrum Uhříněves B
Tisknout
3
2
24:21
50:43
372:365
8
3
TJ Sokol Vršovice II.
Tisknout
3
2
20:25
43:53
377:389
8
4
Sokol Smíchov I. B
Tisknout
3
2
18:27
37:57
355:446
8
5
TJ Kyje Praha 14
Tisknout
3
1
20:16
42:33
308:299
7
6
LTC Radotín A
Tisknout
1
4
21:24
46:53
395:412
6
7
TK Konstruktiva, z.s. B
Tisknout
1
4
20:25
42:52
358:375
6
8
KAPITOL Tenis
Tisknout
0
4
8:28
17:56
198:394
4

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.05.2024
9
TJ Sokol Vršovice II. LTC Radotín A
5:4
12:9
94:67
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Svoboda Michal
9
Špringer Adam
6
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
2.
Cienciala Jan (H)
4
Hanzlík David
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
3.
Časarová Veronika
1
Wallová Anna
4
4:6
6:3
6:0
16
9
2
1
1
0
4.
Ksandrová Jana
1
Šebestová Zuzana
1
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
5.
Orálek Štěpán
1
Hudek Michael
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
6.
Votápek Jakub
1
Kacíř Rostislav
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
7.
Časarová Veronika
Strejčovská Veronika
1
1
Wallová Anna
Šebestová Zuzana
4
1
3:6
7:5
0:1
10
12
1
2
0
1
8.
Svoboda Michal
Petras Vilém
9
1
Špringer Adam
Hudek Michael
6
1
6:4
5:7
0:1
11
12
1
2
0
1
9.
Cienciala Jan (H)
Votápek Jakub
4
1
Hanzlík David
Kacíř Rostislav
1
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
               
94
67
12
9
5
4

Soupiska TJ Sokol Vršovice II.

jméno
nar.
BH
1
Svoboda Michal
12.09.1989
284
9
2
Cienciala Jan (H)
09.01.2004
641
4
3
Orálek Štěpán
20.08.1994
1029
1
4
Dvořák Radek
14.12.1974
1029
1
5
Votápek Jakub
07.01.1987
1029
1
6
Šuléř Stanislav
12.10.1970
1029
1
7
Petras Vilém
01.01.1995
1029
1
21
Časarová Veronika
18.08.2000
927
1
22
Čurdová Simona (H)
15.03.2001
927
1
23
Ksandrová Jana
04.09.1968
927
1
24
Strejčovská Veronika
28.03.1983
927
1

Soupiska LTC Radotín A

jméno
nar.
BH
1
Špringer Adam
08.03.2000
446
6
2
Hanzlík David
13.02.1999
1029
1
3
Hudek Michael
12.10.1988
1029
1
4
Bartoníček Jiří
13.12.1966
1029
1
5
Neřold Kryštof
16.12.1995
1029
1
6
Pašek Miroslav
11.03.1970
1029
1
7
Růžička Tomáš
12.04.1980
1029
1
8
Kacíř Rostislav
16.06.1976
1029
1
9
Neřold Petr
07.09.1966
1029
1
10
Šobr Tomáš
01.04.1961
1029
1
11
Johanides Jan
15.02.2000
1029
1
12
Sladký Štěpán
08.07.1999
1029
1
21
Wallová Anna
19.03.1987
586
4
22
Kuberová Adéla
24.07.2008
828
3
23
Schäferová Elena
19.11.1968
734
3
24
Šebestová Zuzana
01.08.1993
927
1
25
Honzková Alžběta
11.04.1990
927
1
26
Petlanová Nela
10.08.2009
927
1
27
Zounková Martina
15.07.2001
927
1
28
Mezerová Adéla
23.01.2001
927
1