Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

10. 3.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Horní Měcholupy C
Tisknout
5
0
40:5
80:10
520:203
10
2
Sportcentrum Uhříněves B
Tisknout
3
2
24:21
50:43
372:365
8
3
TJ Sokol Vršovice II.
Tisknout
3
2
20:25
43:53
377:389
8
4
Sokol Smíchov I. B
Tisknout
3
2
18:27
37:57
355:446
8
5
TJ Kyje Praha 14
Tisknout
3
1
20:16
42:33
308:299
7
6
LTC Radotín A
Tisknout
1
4
21:24
46:53
395:412
6
7
TK Konstruktiva, z.s. B
Tisknout
1
4
20:25
42:52
358:375
6
8
KAPITOL Tenis
Tisknout
0
4
8:28
17:56
198:394
4

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024
4
KAPITOL Tenis TK Konstruktiva, z.s. B
1:8
3:16
45:107
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Bek Pavel
1
Bán Zoltán
1
7:6
2:6
0:6
9
18
1
2
0
1
2.
Aron Lukáš
1
Vlásek Tomáš
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
3.
Engel Luboš
1
Hubač Marek
1
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
4.
Remeš Zdeněk
1
Bičík Petr
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
5.
Merglová Aneta
3
Hrbasová Daniela
4
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
6.
Levá Eliška
1
Lhotáková Markéta
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
7.
Remeš Zdeněk
Aron Lukáš
1
1
Bán Zoltán
Bičík Petr
1
1
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
8.
Engel Luboš
Bek Pavel
1
1
Vlásek Tomáš
Hubač Marek
1
1
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
9.
Merglová Aneta
Levá Eliška
3
1
Hrbasová Daniela
Lhotáková Markéta
4
1
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
               
45
107
3
16
1
8

Soupiska KAPITOL Tenis

jméno
nar.
BH
1
Bek Pavel
31.12.1975
1029
1
2
Aron Lukáš
24.08.1988
1029
1
3
Engel Luboš
07.04.1962
1029
1
4
Remeš Zdeněk
18.10.1971
1029
1
5
Židek Jiří
04.11.1970
1029
1
6
Havel Miroslav
20.12.1975
1029
1
7
Mergl Tomáš
04.12.1989
1029
1
21
Merglová Aneta
26.07.1995
658
3
22
Levá Eliška
25.04.1996
927
1
23
Merglová Olga
10.07.1966
927
1
24
Nakath Amelie (EU)
18.02.2009
927
1

Soupiska TK Konstruktiva, z.s. B

jméno
nar.
BH
1
Gold Oliver
19.04.2001
1029
1
2
Bán Zoltán
12.08.1993
1029
1
3
Vlásek Tomáš
09.03.1964
1029
1
4
Jarolím Martin
27.03.1978
1029
1
5
Hubač Marek
29.03.2007
1029
1
6
Brajer Michal (H)
09.11.1965
1029
1
7
Novák Pavel
31.03.1959
1029
1
8
Vajda Andrej
25.10.2003
1029
1
9
Novotný Bořek Jan
04.03.2009
1029
1
10
Saic Pavel
11.08.1973
1029
1
11
Šlemín Pavel
21.06.1970
1029
1
12
Bičík Petr
18.06.1983
1029
1
21
Hrbasová Daniela
22.05.1969
412
4
22
Lhotáková Markéta
25.01.1971
927
1
23
Lloyd Petra
09.02.1974
927
1
24
Kodešová Iva (H)
31.03.1973
927
1
25
Jandourková Veronika
25.07.2005
927
1
26
Novotná Adéla
02.12.2005
927
1