Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

10. 3.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Horní Měcholupy C
Tisknout
5
0
40:5
80:10
520:203
10
2
Sportcentrum Uhříněves B
Tisknout
3
2
24:21
50:43
372:365
8
3
TJ Sokol Vršovice II.
Tisknout
3
2
20:25
43:53
377:389
8
4
Sokol Smíchov I. B
Tisknout
3
2
18:27
37:57
355:446
8
5
TJ Kyje Praha 14
Tisknout
3
1
20:16
42:33
308:299
7
6
LTC Radotín A
Tisknout
1
4
21:24
46:53
395:412
6
7
TK Konstruktiva, z.s. B
Tisknout
1
4
20:25
42:52
358:375
6
8
KAPITOL Tenis
Tisknout
0
4
8:28
17:56
198:394
4

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.05.2024
12
Sportcentrum Uhříněves B KAPITOL Tenis
6:3
12:6
91:54
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Krajdl Martin
9
Bek Pavel
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
2.
Kalaš Radek
6
Remeš Zdeněk
1
6:0
6:3
 
12
3
2
0
1
0
3.
Obluková Michaela
1
Merglová Aneta
3
5:7
0:6
 
5
13
0
2
0
1
4.
Hlavsová Alžběta Marie
1
Levá Eliška
1
5:7
2:6
 
7
13
0
2
0
1
5.
Souček Jakub
6
Židek Jiří
1
6:0
3:0
 
12
0
2
0
1
0
6.
Brtník Šimon
1
Mergl Tomáš
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
7.
Obluková Michaela
Hlavsová Alžběta Marie
1
1
Merglová Aneta
Levá Eliška
3
1
2:6
5:7
 
7
13
0
2
0
1
8.
Krajdl Martin
Kalaš Radek
9
6
Bek Pavel
Remeš Zdeněk
1
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
9.
Souček Jakub
Brtník Šimon
6
1
Židek Jiří
Mergl Tomáš
1
1
6:3
 
 
12
3
2
0
1
0
               
91
54
12
6
6
3

Soupiska Sportcentrum Uhříněves B

jméno
nar.
BH
1
Krajdl Martin
02.10.1991
262
9
2
Kalaš Radek
08.04.1999
341
6
3
Souček Jakub
07.06.1990
443
6
4
Fuxa Karel
11.09.1992
1029
1
5
Slavětínský Jakub
27.05.1993
1029
1
6
Brtník Šimon
25.02.1993
1029
1
7
Poláček Denis
06.12.2005
1029
1
8
Olmer Filip
04.10.2007
1029
1
9
Medvedík Jakub
02.07.2009
1029
1
10
Poláček Mikuláš
27.07.2007
1029
1
11
Mošna Ondřej
16.10.2007
1029
1
12
Mošna Daniel
08.02.2006
1029
1
21
Rysová Nikola
19.07.2007
927
1
22
Sochorová Jana
29.06.1988
927
1
23
Obluková Michaela
09.03.1989
927
1
24
Hlavsová Alžběta Marie
07.09.2006
927
1
25
Kubová Veronika
18.10.2010
927
1
26
Tsoneva Stefani (EU)
04.06.2010
927
1

Soupiska KAPITOL Tenis

jméno
nar.
BH
1
Bek Pavel
31.12.1975
1029
1
2
Aron Lukáš
24.08.1988
1029
1
3
Engel Luboš
07.04.1962
1029
1
4
Remeš Zdeněk
18.10.1971
1029
1
5
Židek Jiří
04.11.1970
1029
1
6
Havel Miroslav
20.12.1975
1029
1
7
Mergl Tomáš
04.12.1989
1029
1
21
Merglová Aneta
26.07.1995
658
3
22
Levá Eliška
25.04.1996
927
1
23
Merglová Olga
10.07.1966
927
1
24
Nakath Amelie (EU)
18.02.2009
927
1