Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

01. Pražská divize

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Radlice z.s. A
Tisknout
6
0
39:15
79:32
533:342
12
2
SK Aritma Praha A
Tisknout
5
2
36:26
79:62
619:541
12
3
SK HAMR, z.s. C
Tisknout
4
2
31:23
67:56
542:510
10
4
TK Sport Kolovraty
Tisknout
3
3
31:23
67:51
550:502
9
5
LTC Modřany 2005 B
Tisknout
3
3
29:21
62:47
494:435
9
6
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A
Tisknout
3
3
22:32
53:66
455:516
9
7
LOB S.A. Bohnice, z.s. A
Tisknout
1
6
23:37
49:79
498:616
8
8
TJ Solidarita Praha 10 A
Tisknout
0
6
10:44
26:89
393:622
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
04.05.2024
8
SK Aritma Praha A TJ Solidarita Praha 10 A
7:2
14:4
103:49
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Fafl Martin
3
Christensen Sebastian
4
6:0
6:3
 
12
3
2
0
1
0
2.
Kameník Martin
4
Hájek David
4
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
3.
Voracek Eva Marie (EU)
20
Landová Veronika
9
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
4.
Janíčkovičová Nikol (H)
15
Peterková Tereza
6
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
5.
Kožíšek Tomáš
3
Havránek Šimon
3
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
6.
Kubík Zdeněk (H)
1
Bartel Michal
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
7.
Voracek Eva Marie (EU)
Janíčkovičová Nikol (H)
20
15
Landová Veronika
Peterková Tereza
9
6
7:5
6:3
 
13
8
2
0
1
0
8.
Fafl Martin
Kameník Martin
3
4
Christensen Sebastian
Hájek David
4
4
5:7
3:6
 
8
13
0
2
0
1
9.
Kubík Zdeněk (H)
Kožíšek Tomáš
1
3
Havránek Šimon
Bartel Michal
3
1
4:6
6:7
 
10
13
0
2
0
1
               
103
49
14
4
7
2

Soupiska SK Aritma Praha A

jméno
nar.
BH
1
Zelinka David
18.04.1998
314
6
2
Fafl Martin
07.04.1984
839
3
3
Matějka Daniel
14.01.2002
689
4
4
Kameník Martin
26.02.1988
591
4
5
Kožíšek Tomáš
20.03.1978
924
3
6
Pavlík David
23.05.1994
851
3
7
Elich Samuel
01.12.2004
202
9
8
Krištůfek Lukáš
16.08.2005
299
9
9
Soukup Albert (H)
02.10.2005
425
6
10
Bořek-Dohalský Vojtěch
07.01.2004
290
9
11
Přistoupil Marek
11.07.2006
641
4
12
Kubík Zdeněk (H)
19.06.1975
1029
1
21
Voracek Eva Marie (EU)
26.03.1999
59
20
22
Janíčkovičová Nikol (H)
06.07.2007
75
15
23
Kalousková Sylvie
08.10.2002
335
6
24
Machková Natálie
12.07.2005
506
4
25
Krausová Tereza
12.12.1981
556
4
26
Šimková Barbara
04.08.2006
260
9
27
Břicháčová Petra
16.05.1995
773
3
28
Brožová Ivona
06.02.1995
927
1

Soupiska TJ Solidarita Praha 10 A

jméno
nar.
BH
1
Christensen Sebastian
14.11.1992
700
4
2
Hájek David
09.07.1992
689
4
3
Havránek Šimon
04.02.2005
713
3
4
Hračov Stanislav
25.04.1980
1029
1
5
Krákora Jan
02.07.1994
1029
1
6
Rollinger Michal (H)
10.03.1992
1029
1
7
Pánek Martin
09.08.1992
1029
1
8
Bartel Michal
22.02.1997
1029
1
9
Číž Petr
08.04.1979
1029
1
10
Řežábek Robin
20.07.1995
1029
1
11
Špok David (H)
05.03.1986
1029
1
12
Holub Vojtěch
08.04.2005
1029
1
21
Landová Veronika
09.02.1993
260
9
22
Pavlíčková Klára (H)
04.08.1990
412
4
23
Drukerová Liliana Tucky (H)
28.07.2002
201
9
24
Peterková Tereza
16.03.1995
332
6
25
Plachá Markéta (H)
14.10.1991
616
4
26
Voráčková Pavla
09.11.1999
773
3
27
Benešová Hana
10.06.1991
927
1
28
Dibáková Ingrid (EU)
17.05.1994
927
1