Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

01. Pražská divize

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Radlice z.s. A
Tisknout
6
0
39:15
79:32
533:342
12
2
SK Aritma Praha A
Tisknout
5
2
36:26
79:62
619:541
12
3
SK HAMR, z.s. C
Tisknout
4
2
31:23
67:56
542:510
10
4
TK Sport Kolovraty
Tisknout
3
3
31:23
67:51
550:502
9
5
LTC Modřany 2005 B
Tisknout
3
3
29:21
62:47
494:435
9
6
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A
Tisknout
3
3
22:32
53:66
455:516
9
7
LOB S.A. Bohnice, z.s. A
Tisknout
1
6
23:37
49:79
498:616
8
8
TJ Solidarita Praha 10 A
Tisknout
0
6
10:44
26:89
393:622
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024
4
SK HAMR, z.s. C TK Sport Kolovraty
5:4
11:10
93:96
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Pírek František
6
Kubín Marian
20
6:2
7:6
 
13
8
2
0
1
0
2.
Voleský Daniel
9
Válek Milan
12
6:7
5:7
 
11
14
0
2
0
1
3.
Heřmanová Tereza
9
Nováčková Karolína
9
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
4.
Irahola Natalie
4
Uhlířová Veronika
4
6:1
7:5
 
13
6
2
0
1
0
5.
Kubec Filip
3
Uhlíř Vít
6
7:6
2:6
1:6
10
18
1
2
0
1
6.
Rybín Kryštof
1
Břicháček Bedřich (H)
4
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
7.
Heřmanová Tereza
Heřmanová Barbora
9
12
Nováčková Karolína
Uhlířová Veronika
9
4
6:3
4:6
1:0
11
9
2
1
1
0
8.
Pírek František
Rybín Kryštof
6
1
Kubín Marian
Válek Milan
20
12
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
9.
Voleský Daniel
Kubec Filip
9
3
Uhlíř Vít
Břicháček Bedřich (H)
6
4
1:6
7:6
1:0
9
12
2
1
1
0
               
93
96
11
10
5
4

Soupiska SK HAMR, z.s. C

jméno
nar.
BH
1
Dvořák Lukáš
16.07.2006
223
9
2
Pírek František
02.06.2000
353
6
3
Kločurek Daniel (H)
08.03.2007
774
3
4
Voleský Daniel
22.10.2007
241
9
5
Žoldák Patrik
02.06.2006
391
6
6
Leipner Petr (H)
13.02.2006
532
4
7
Kubec Filip
07.04.2007
722
3
8
Augustýn Tadeáš
06.05.2006
315
6
9
Holík Jakub
02.01.1992
881
3
10
Rybín Kryštof
23.06.2005
1029
1
11
Kačín Ondřej
30.07.2011
1029
1
21
Zikmundová Valérie (H)
11.10.2006
127
12
22
Heřmanová Tereza
27.06.2009
196
9
23
Nouzová Lucie
18.05.2005
121
12
24
Heřmanová Barbora
06.02.2005
150
12
25
Oktiabreva Anastasiia (Z)
06.02.2006
155
12
26
Irahola Natalie
23.07.2009
458
4
27
Zikmundová Aneta
16.06.2007
306
6
28
Žoldáková Denisa
01.01.2008
412
4

Soupiska TK Sport Kolovraty

jméno
nar.
BH
1
Kubín Marian
14.10.2002
73
20
2
Diefenbach Louis (EU)
03.06.2007
822
3
3
Göring Marlon (EU)
26.04.1996
220
9
4
Válek Milan
04.09.1999
138
12
5
Uhlíř Vít
16.10.1996
302
6
6
Břicháček Bedřich (H)
08.04.2006
689
4
7
Roušar Petr
14.03.1991
965
3
8
Volf Jakub
04.11.1998
584
4
9
Tichy Tomas
10.08.2009
516
4
10
Vydlák Šimon
13.09.2002
1029
1
11
Königsmark Jan
14.12.1984
1029
1
12
Schwarz Ondřej
06.08.2009
1029
1
21
Jará Lenka
29.07.1995
310
6
22
Nováčková Karolína
26.02.2003
241
9
23
Uhlířová Veronika
10.05.1996
436
4
24
Klusáková Lucie
14.04.1981
458
4
25
Špejzlová Martina
18.12.2002
927
1
26
Skopcová Valerie
06.11.2009
927
1
27
Kotlasová Klára
10.08.2010
927
1
28
Hádková Anna
18.12.2010
927
1