Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

01. Pražská divize

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Radlice z.s. A
Tisknout
6
0
39:15
79:32
533:342
12
2
SK Aritma Praha A
Tisknout
5
2
36:26
79:62
619:541
12
3
SK HAMR, z.s. C
Tisknout
4
2
31:23
67:56
542:510
10
4
TK Sport Kolovraty
Tisknout
3
3
31:23
67:51
550:502
9
5
LTC Modřany 2005 B
Tisknout
3
3
29:21
62:47
494:435
9
6
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A
Tisknout
3
3
22:32
53:66
455:516
9
7
LOB S.A. Bohnice, z.s. A
Tisknout
1
6
23:37
49:79
498:616
8
8
TJ Solidarita Praha 10 A
Tisknout
0
6
10:44
26:89
393:622
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
15.06.2024
21
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A LTC Modřany 2005 B
5:4
11:8
84:68
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Gorbušin Ivan
9
Kvis Kryštof
6
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
2.
Žák Kryštof
9
Línek Jaromír
4
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
3.
Starečková Viktorie (H)
1
Nechvátalová Natálie
6
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
4.
Tichá Julie
1
Vokrojová Barbora
4
4:6
0:6
 
4
12
0
2
0
1
5.
Hauge Lukáš
6
Mitáš Jakub
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
6.
Tuša Robert (H)
6
Vokroj Marek
1
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
7.
Starečková Viktorie (H)
Tichá Julie
1
1
Nechvátalová Natálie
Vokrojová Barbora
6
4
3:6
7:5
0:1
10
12
1
2
0
1
8.
Gorbušin Ivan
Tuša Robert (H)
9
6
Kvis Kryštof
Mitáš Jakub
6
1
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
9.
Hauge Lukáš
Žák Kryštof
6
9
Línek Jaromír
Vokroj Marek
4
1
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
               
84
68
11
8
5
4

Soupiska Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Gorbušin Ivan
07.06.2001
297
9
2
Lazarev Leon
12.02.2002
369
6
3
Žák Kryštof
23.08.2002
287
9
4
Hauge Lukáš
17.03.2003
410
6
5
Tuša Robert (H)
14.02.2006
438
6
6
Čepl Filip (H)
24.01.2006
1029
1
7
Hegenbart Max
08.10.2001
1029
1
8
Šimek Pavel
15.12.1978
1029
1
9
Blažek Tomáš
06.05.1991
1029
1
21
Linhartová Nela (H)
12.04.2007
102
15
22
Dobiášová Vanessa (H)
09.01.2008
367
6
23
Starečková Viktorie (H)
09.03.2006
927
1
24
Tichá Julie
28.03.2009
927
1
25
Rathanová Kateřina
25.08.2009
927
1

Soupiska LTC Modřany 2005 B

jméno
nar.
BH
1
Kvis Kryštof
31.10.1998
410
6
2
Línek Jaromír
04.10.1977
598
4
3
Stauch Daniel
27.08.2006
415
6
4
Hrášek Jakub
06.08.2005
139
12
5
Jungmann Tomáš
01.07.2003
244
9
6
Kusý Jakub (H)
06.05.2009
540
4
7
Hašek Radim
17.01.1982
425
6
8
Adamčík Antonín
20.02.1988
1029
1
9
Adámek Vojtěch
21.03.1990
1029
1
10
Poláček Lukáš
01.10.1991
1029
1
11
Mitáš Jakub
01.11.2006
1029
1
12
Vokroj Marek
10.10.2009
1029
1
21
Šturcová Nikola
31.10.2008
71
20
22
Červenková Lucie
08.04.2006
96
15
23
Svobodová Vanessa
27.07.2009
109
15
24
Švíglerová Pavla
29.07.2008
147
12
25
Zítková Karolína
23.10.2006
159
12
26
Nechvátalová Natálie
20.06.2007
351
6
27
Vokrojová Barbora
10.10.2009
455
4
28
Slišková Lucie
04.12.2005
298
6