Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

01. Pražská divize

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK HAMR, z.s. C
Tisknout
4
1
28:17
59:42
458:409
9
2
TJ Radlice z.s. A
Tisknout
4
0
24:12
49:26
335:257
8
3
TK Sport Kolovraty
Tisknout
3
1
24:12
51:28
400:328
7
4
LTC Modřany 2005 B
Tisknout
2
2
19:16
42:36
351:322
6
5
SK Aritma Praha A
Tisknout
2
2
19:16
40:37
335:300
6
6
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A
Tisknout
2
2
17:19
42:40
350:340
6
7
TJ Solidarita Praha 10 A
Tisknout
0
5
9:36
23:73
330:514
5
8
LOB S.A. Bohnice, z.s. A
Tisknout
0
4
12:24
26:50
290:379
4

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024
2
LTC Modřany 2005 B SK Aritma Praha A
6:2
14:5
102:70
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Línek Jaromír
4
Matějka Daniel
4
6:1
7:5
 
13
6
2
0
1
0
2.
Stauch Daniel
6
Kameník Martin
4
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
3.
Šturcová Nikola
20
Voracek Eva Marie (EU)
20
1:6
6:2
3:6
10
14
1
2
0
1
4.
Vokrojová Barbora
4
Janíčkovičová Nikol (H)
15
7:5
3:6
3:6
13
17
1
2
0
1
5.
Hrášek Jakub
12
Kožíšek Tomáš
3
6:1
4:6
6:4
16
11
2
1
1
0
6.
Jungmann Tomáš
9
Pavlík David
3
6:0
6:3
 
12
3
2
0
1
0
7.
Hrášek Jakub
Stauch Daniel
12
6
Matějka Daniel
Kameník Martin
4
4
6:3
7:6
 
13
9
2
0
1
0
8.
Jungmann Tomáš
Línek Jaromír
9
4
Kožíšek Tomáš
Pavlík David
3
3
7:5
6:2
 
13
7
2
0
1
0
               
102
70
14
5
6
2

Soupiska LTC Modřany 2005 B

jméno
nar.
BH
1
Kvis Kryštof
31.10.1998
410
6
2
Línek Jaromír
04.10.1977
598
4
3
Stauch Daniel
27.08.2006
415
6
4
Hrášek Jakub
06.08.2005
139
12
5
Jungmann Tomáš
01.07.2003
244
9
6
Kusý Jakub (H)
06.05.2009
540
4
7
Hašek Radim
17.01.1982
425
6
8
Adamčík Antonín
20.02.1988
1029
1
9
Adámek Vojtěch
21.03.1990
1029
1
10
Poláček Lukáš
01.10.1991
1029
1
11
Mitáš Jakub
01.11.2006
1029
1
12
Vokroj Marek
10.10.2009
1029
1
21
Šturcová Nikola
31.10.2008
71
20
22
Červenková Lucie
08.04.2006
96
15
23
Svobodová Vanessa
27.07.2009
109
15
24
Švíglerová Pavla
29.07.2008
147
12
25
Zítková Karolína
23.10.2006
159
12
26
Nechvátalová Natálie
20.06.2007
351
6
27
Vokrojová Barbora
10.10.2009
455
4
28
Slišková Lucie
04.12.2005
298
6

Soupiska SK Aritma Praha A

jméno
nar.
BH
1
Zelinka David
18.04.1998
314
6
2
Fafl Martin
07.04.1984
839
3
3
Matějka Daniel
14.01.2002
689
4
4
Kameník Martin
26.02.1988
591
4
5
Kožíšek Tomáš
20.03.1978
924
3
6
Pavlík David
23.05.1994
851
3
7
Elich Samuel
01.12.2004
202
9
8
Krištůfek Lukáš
16.08.2005
299
9
9
Soukup Albert (H)
02.10.2005
425
6
10
Bořek-Dohalský Vojtěch
07.01.2004
290
9
11
Přistoupil Marek
11.07.2006
641
4
12
Kubík Zdeněk (H)
19.06.1975
1029
1
21
Voracek Eva Marie (EU)
26.03.1999
59
20
22
Janíčkovičová Nikol (H)
06.07.2007
75
15
23
Kalousková Sylvie
08.10.2002
335
6
24
Machková Natálie
12.07.2005
506
4
25
Krausová Tereza
12.12.1981
556
4
26
Šimková Barbara
04.08.2006
260
9
27
Břicháčová Petra
16.05.1995
773
3
28
Brožová Ivona
06.02.1995
927
1