Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

01. Pražská divize

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK HAMR, z.s. C
Tisknout
4
1
28:17
59:42
458:409
9
2
TJ Radlice z.s. A
Tisknout
4
0
24:12
49:26
335:257
8
3
TK Sport Kolovraty
Tisknout
3
1
24:12
51:28
400:328
7
4
LTC Modřany 2005 B
Tisknout
2
2
19:16
42:36
351:322
6
5
SK Aritma Praha A
Tisknout
2
2
19:16
40:37
335:300
6
6
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A
Tisknout
2
2
17:19
42:40
350:340
6
7
TJ Solidarita Praha 10 A
Tisknout
0
5
9:36
23:73
330:514
5
8
LOB S.A. Bohnice, z.s. A
Tisknout
0
4
12:24
26:50
290:379
4

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
01.06.2024
19
TJ Solidarita Praha 10 A SK HAMR, z.s. C
1:8
4:16
72:107
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Christensen Sebastian
4
Pírek František
6
6:3
6:7
2:6
14
16
1
2
0
1
2.
Hájek David
4
Voleský Daniel
9
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
3.
Landová Veronika
9
Heřmanová Barbora
12
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
4.
Voráčková Pavla
3
Irahola Natalie
4
6:2
4:6
5:7
15
15
1
2
0
1
5.
Krákora Jan
1
Kubec Filip
3
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
6.
Rollinger Michal (H)
1
Augustýn Tadeáš
6
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
7.
Landová Veronika
Benešová Hana
9
1
Heřmanová Barbora
Heřmanová Tereza
12
9
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
8.
Christensen Sebastian
Hájek David
4
4
Pírek František
Voleský Daniel
6
9
4:6
5:7
 
9
13
0
2
0
1
9.
Krákora Jan
Rollinger Michal (H)
1
1
Kubec Filip
Augustýn Tadeáš
3
6
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
               
72
107
4
16
1
8

Soupiska TJ Solidarita Praha 10 A

jméno
nar.
BH
1
Christensen Sebastian
14.11.1992
700
4
2
Hájek David
09.07.1992
689
4
3
Havránek Šimon
04.02.2005
713
3
4
Hračov Stanislav
25.04.1980
1029
1
5
Krákora Jan
02.07.1994
1029
1
6
Rollinger Michal (H)
10.03.1992
1029
1
7
Pánek Martin
09.08.1992
1029
1
8
Bartel Michal
22.02.1997
1029
1
9
Číž Petr
08.04.1979
1029
1
10
Řežábek Robin
20.07.1995
1029
1
11
Špok David (H)
05.03.1986
1029
1
12
Holub Vojtěch
08.04.2005
1029
1
21
Landová Veronika
09.02.1993
260
9
22
Pavlíčková Klára (H)
04.08.1990
412
4
23
Drukerová Liliana Tucky (H)
28.07.2002
201
9
24
Peterková Tereza
16.03.1995
332
6
25
Plachá Markéta (H)
14.10.1991
616
4
26
Voráčková Pavla
09.11.1999
773
3
27
Benešová Hana
10.06.1991
927
1
28
Dibáková Ingrid (EU)
17.05.1994
927
1

Soupiska SK HAMR, z.s. C

jméno
nar.
BH
1
Dvořák Lukáš
16.07.2006
223
9
2
Pírek František
02.06.2000
353
6
3
Kločurek Daniel (H)
08.03.2007
774
3
4
Voleský Daniel
22.10.2007
241
9
5
Žoldák Patrik
02.06.2006
391
6
6
Leipner Petr (H)
13.02.2006
532
4
7
Kubec Filip
07.04.2007
722
3
8
Augustýn Tadeáš
06.05.2006
315
6
9
Holík Jakub
02.01.1992
881
3
10
Rybín Kryštof
23.06.2005
1029
1
11
Kačín Ondřej
30.07.2011
1029
1
21
Zikmundová Valérie (H)
11.10.2006
127
12
22
Heřmanová Tereza
27.06.2009
196
9
23
Nouzová Lucie
18.05.2005
121
12
24
Heřmanová Barbora
06.02.2005
150
12
25
Oktiabreva Anastasiia (Z)
06.02.2006
155
12
26
Irahola Natalie
23.07.2009
458
4
27
Zikmundová Aneta
16.06.2007
306
6
28
Žoldáková Denisa
01.01.2008
412
4