Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

01. Pražská divize

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Radlice z.s. A
Tisknout
6
0
39:15
79:32
533:342
12
2
SK Aritma Praha A
Tisknout
5
2
36:26
79:62
619:541
12
3
SK HAMR, z.s. C
Tisknout
4
2
31:23
67:56
542:510
10
4
TK Sport Kolovraty
Tisknout
3
3
31:23
67:51
550:502
9
5
LTC Modřany 2005 B
Tisknout
3
3
29:21
62:47
494:435
9
6
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A
Tisknout
3
3
22:32
53:66
455:516
9
7
LOB S.A. Bohnice, z.s. A
Tisknout
1
6
23:37
49:79
498:616
8
8
TJ Solidarita Praha 10 A
Tisknout
0
6
10:44
26:89
393:622
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
01.06.2024
18
SK Aritma Praha A TK Sport Kolovraty
5:4
11:10
84:86
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Fafl Martin
3
Kubín Marian
20
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
2.
Matějka Daniel
4
Uhlíř Vít
6
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
3.
Kalousková Sylvie
6
Nováčková Karolína
9
6:7
1:6
 
7
13
0
2
0
1
4.
Machková Natálie
4
Uhlířová Veronika
4
2:6
6:2
6:4
14
12
2
1
1
0
5.
Kameník Martin
4
Břicháček Bedřich (H)
4
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
6.
Elich Samuel
9
Roušar Petr
3
5:7
1:6
 
6
13
0
2
0
1
7.
Kalousková Sylvie
Machková Natálie
6
4
Nováčková Karolína
Uhlířová Veronika
9
4
3:6
6:2
1:0
10
8
2
1
1
0
8.
Kameník Martin
Fafl Martin
4
3
Uhlíř Vít
Roušar Petr
6
3
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
9.
Elich Samuel
Matějka Daniel
9
4
Břicháček Bedřich (H)
Kubín Marian
4
20
7:5
3:6
0:1
10
12
1
2
0
1
               
84
86
11
10
5
4

Soupiska SK Aritma Praha A

jméno
nar.
BH
1
Zelinka David
18.04.1998
314
6
2
Fafl Martin
07.04.1984
839
3
3
Matějka Daniel
14.01.2002
689
4
4
Kameník Martin
26.02.1988
591
4
5
Kožíšek Tomáš
20.03.1978
924
3
6
Pavlík David
23.05.1994
851
3
7
Elich Samuel
01.12.2004
202
9
8
Krištůfek Lukáš
16.08.2005
299
9
9
Soukup Albert (H)
02.10.2005
425
6
10
Bořek-Dohalský Vojtěch
07.01.2004
290
9
11
Přistoupil Marek
11.07.2006
641
4
12
Kubík Zdeněk (H)
19.06.1975
1029
1
21
Voracek Eva Marie (EU)
26.03.1999
59
20
22
Janíčkovičová Nikol (H)
06.07.2007
75
15
23
Kalousková Sylvie
08.10.2002
335
6
24
Machková Natálie
12.07.2005
506
4
25
Krausová Tereza
12.12.1981
556
4
26
Šimková Barbara
04.08.2006
260
9
27
Břicháčová Petra
16.05.1995
773
3
28
Brožová Ivona
06.02.1995
927
1

Soupiska TK Sport Kolovraty

jméno
nar.
BH
1
Kubín Marian
14.10.2002
73
20
2
Diefenbach Louis (EU)
03.06.2007
822
3
3
Göring Marlon (EU)
26.04.1996
220
9
4
Válek Milan
04.09.1999
138
12
5
Uhlíř Vít
16.10.1996
302
6
6
Břicháček Bedřich (H)
08.04.2006
689
4
7
Roušar Petr
14.03.1991
965
3
8
Volf Jakub
04.11.1998
584
4
9
Tichy Tomas
10.08.2009
516
4
10
Vydlák Šimon
13.09.2002
1029
1
11
Königsmark Jan
14.12.1984
1029
1
12
Schwarz Ondřej
06.08.2009
1029
1
21
Jará Lenka
29.07.1995
310
6
22
Nováčková Karolína
26.02.2003
241
9
23
Uhlířová Veronika
10.05.1996
436
4
24
Klusáková Lucie
14.04.1981
458
4
25
Špejzlová Martina
18.12.2002
927
1
26
Skopcová Valerie
06.11.2009
927
1
27
Kotlasová Klára
10.08.2010
927
1
28
Hádková Anna
18.12.2010
927
1