Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

01. Pražská divize

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK HAMR, z.s. C
Tisknout
4
1
28:17
59:42
458:409
9
2
TJ Radlice z.s. A
Tisknout
4
0
24:12
49:26
335:257
8
3
TK Sport Kolovraty
Tisknout
3
1
24:12
51:28
400:328
7
4
LTC Modřany 2005 B
Tisknout
2
2
19:16
42:36
351:322
6
5
SK Aritma Praha A
Tisknout
2
2
19:16
40:37
335:300
6
6
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A
Tisknout
2
2
17:19
42:40
350:340
6
7
TJ Solidarita Praha 10 A
Tisknout
0
5
9:36
23:73
330:514
5
8
LOB S.A. Bohnice, z.s. A
Tisknout
0
4
12:24
26:50
290:379
4

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
25.05.2024
14
SK HAMR, z.s. C LTC Modřany 2005 B
2:7
5:14
59:106
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Pírek František
6
Línek Jaromír
4
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
2.
Voleský Daniel
9
Hrášek Jakub
12
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
3.
Nouzová Lucie
12
Šturcová Nikola
20
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
4.
Heřmanová Barbora
12
Zítková Karolína
12
0:5
 
 
0
12
0
2
0
1
5.
Kubec Filip
3
Kusý Jakub (H)
4
7:6
0:6
3:6
10
18
1
2
0
1
6.
Rybín Kryštof
1
Poláček Lukáš
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
7.
Nouzová Lucie
Heřmanová Barbora
12
12
Šturcová Nikola
Zítková Karolína
20
12
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
8.
Pírek František
Voleský Daniel
6
9
Hrášek Jakub
Kusý Jakub (H)
12
4
7:5
6:4
 
13
9
2
0
1
0
9.
Kubec Filip
Rybín Kryštof
3
1
Línek Jaromír
Poláček Lukáš
4
1
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
               
59
106
5
14
2
7

Soupiska SK HAMR, z.s. C

jméno
nar.
BH
1
Dvořák Lukáš
16.07.2006
223
9
2
Pírek František
02.06.2000
353
6
3
Kločurek Daniel (H)
08.03.2007
774
3
4
Voleský Daniel
22.10.2007
241
9
5
Žoldák Patrik
02.06.2006
391
6
6
Leipner Petr (H)
13.02.2006
532
4
7
Kubec Filip
07.04.2007
722
3
8
Augustýn Tadeáš
06.05.2006
315
6
9
Holík Jakub
02.01.1992
881
3
10
Rybín Kryštof
23.06.2005
1029
1
11
Kačín Ondřej
30.07.2011
1029
1
21
Zikmundová Valérie (H)
11.10.2006
127
12
22
Heřmanová Tereza
27.06.2009
196
9
23
Nouzová Lucie
18.05.2005
121
12
24
Heřmanová Barbora
06.02.2005
150
12
25
Oktiabreva Anastasiia (Z)
06.02.2006
155
12
26
Irahola Natalie
23.07.2009
458
4
27
Zikmundová Aneta
16.06.2007
306
6
28
Žoldáková Denisa
01.01.2008
412
4

Soupiska LTC Modřany 2005 B

jméno
nar.
BH
1
Kvis Kryštof
31.10.1998
410
6
2
Línek Jaromír
04.10.1977
598
4
3
Stauch Daniel
27.08.2006
415
6
4
Hrášek Jakub
06.08.2005
139
12
5
Jungmann Tomáš
01.07.2003
244
9
6
Kusý Jakub (H)
06.05.2009
540
4
7
Hašek Radim
17.01.1982
425
6
8
Adamčík Antonín
20.02.1988
1029
1
9
Adámek Vojtěch
21.03.1990
1029
1
10
Poláček Lukáš
01.10.1991
1029
1
11
Mitáš Jakub
01.11.2006
1029
1
12
Vokroj Marek
10.10.2009
1029
1
21
Šturcová Nikola
31.10.2008
71
20
22
Červenková Lucie
08.04.2006
96
15
23
Svobodová Vanessa
27.07.2009
109
15
24
Švíglerová Pavla
29.07.2008
147
12
25
Zítková Karolína
23.10.2006
159
12
26
Nechvátalová Natálie
20.06.2007
351
6
27
Vokrojová Barbora
10.10.2009
455
4
28
Slišková Lucie
04.12.2005
298
6