Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

2B 2. liga B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Spoje Praha
Tisknout
5
0
27:16
58:40
476:384
10
2
LTC Tábor 1903 B
Tisknout
4
1
27:14
57:33
457:329
9
3
LTC Modřany 2005
Tisknout
3
2
27:16
59:42
459:368
8
4
TO SK Mělník
Tisknout
3
2
24:19
56:42
455:398
8
5
SK HAMR, z.s. B
Tisknout
3
2
20:19
41:43
363:388
8
6
LTC Tábor 1903 C
Tisknout
1
4
20:25
46:53
434:466
6
7
SK Oáza Praha
Tisknout
1
4
9:30
26:64
278:482
6
8
TK Start Praha-Topolka
Tisknout
0
5
15:30
39:65
395:502
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
15.6.2024
23
TK Start Praha-Topolka SK HAMR, z.s. B
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Šafář Martin
9
Voleský Jakub
25
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
2.
Chodora Radek
12
Štěpánek Antonín
6
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
3.
Krymlová Marie
12
Mihoková Petra (H)
20
6:3
5:7
1:6
12
16
1
2
0
1
4.
Zeminová Markéta
6
Zikmundová Valérie (H)
12
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
5.
Bíško Michal
6
Dvořák Lukáš
9
7:6
2:6
 
9
12
1
1
0
0
6.
Jiřička Jakub
4
Pírek František
6
3:6
6:4
6:2
15
12
2
1
1
0
7.
Krymlová Marie
Zeminová Markéta
12
6
Mihoková Petra (H)
Zikmundová Valérie (H)
20
12
 
 
 
0
0
0
0
0
0
               
52
76
4
10
1
4

Soupiska TK Start Praha-Topolka

jméno
nar.
BH
1
Nicod Jakub (H)
21.07.2004
13
45
2
Šafář Martin
13.09.1999
236
9
3
Chodora Radek
23.01.2007
146
12
4
Ungerman Otakar
07.12.2004
228
9
5
Bíško Michal
07.05.1994
326
6
6
Jiřička Jakub
30.05.1992
520
4
7
Gajdůšek Tomáš
13.07.1988
898
3
8
Chodora Tomáš
19.01.1973
657
4
9
Starý Filip
17.09.2004
464
4
10
Blažek Tomáš
28.12.1994
1029
1
11
Burian Stanislav
15.03.1986
1029
1
12
Hanzík Filip
26.07.1980
1029
1
21
Vlasselaer Clara Anahita (EU)
03.03.2001
26
30
22
Rutarová Eva
21.07.1995
412
4
23
Těhníková Ester
16.07.2008
173
12
24
Baďurová Veronika
27.05.1996
420
4
25
Krymlová Marie
13.12.2006
132
12
26
Zeminová Markéta
27.11.1996
351
6
27
Ungerman Lola
11.07.2006
380
6
28
Janáčková Klára
07.07.1983
927
1

Soupiska SK HAMR, z.s. B

jméno
nar.
BH
1
Voleský Jakub
24.04.2005
50
25
2
Blecha Adam
30.06.1998
89
15
3
Štěpánek Antonín
15.04.1999
320
6
4
Hájek Tobiáš
04.09.2002
543
4
5
Dvořák Lukáš
16.07.2006
223
9
6
Pírek František
02.06.2000
353
6
7
Kločurek Daniel (H)
08.03.2007
774
3
8
Voleský Daniel
22.10.2007
241
9
9
Kubec Filip
07.04.2007
722
3
10
Leipner Petr (H)
13.02.2006
532
4
11
Holík Jakub
02.01.1992
881
3
12
Rybín Kryštof
23.06.2005
1029
1
21
Mihoková Petra (H)
04.11.2004
62
20
22
Látalová Adéla
20.02.2005
105
15
23
Zikmundová Valérie (H)
11.10.2006
127
12
24
Heřmanová Tereza
27.06.2009
196
9
25
Nouzová Lucie
18.05.2005
121
12
26
Heřmanová Barbora
06.02.2005
150
12
27
Irahola Natalie
23.07.2009
458
4
28
Oktiabreva Anastasiia (Z)
06.02.2006
155
12