Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

2B 2. liga B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Spoje Praha
Tisknout
5
0
27:16
58:40
476:384
10
2
LTC Tábor 1903 B
Tisknout
4
1
27:14
57:33
457:329
9
3
LTC Modřany 2005
Tisknout
3
2
27:16
59:42
459:368
8
4
TO SK Mělník
Tisknout
3
2
24:19
56:42
455:398
8
5
SK HAMR, z.s. B
Tisknout
3
2
20:19
41:43
363:388
8
6
LTC Tábor 1903 C
Tisknout
1
4
20:25
46:53
434:466
6
7
SK Oáza Praha
Tisknout
1
4
9:30
26:64
278:482
6
8
TK Start Praha-Topolka
Tisknout
0
5
15:30
39:65
395:502
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2024
2
SK Oáza Praha SK HAMR, z.s. B
0:7
3:14
57:101
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Beneš Petr
12
Blecha Adam
15
6:4
5:7
1:6
12
17
1
2
0
1
2.
Střelec Jakub
3
Štěpánek Antonín
6
6:4
4:6
4:6
14
16
1
2
0
1
3.
Hájková Klára
6
Látalová Adéla
15
5:7
3:6
 
8
13
0
2
0
1
4.
Filipová Kateřina (H)
6
Zikmundová Valérie (H)
12
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
5.
Šťastný Zoran
6
Dvořák Lukáš
9
5:7
3:6
 
8
13
0
2
0
1
6.
Bernas Daniel
4
Leipner Petr (H)
4
7:6
0:6
3:6
10
18
1
2
0
1
7.
Hájková Klára
Filipová Kateřina (H)
6
6
Látalová Adéla
Zikmundová Valérie (H)
15
12
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
               
57
101
3
14
0
7

Soupiska SK Oáza Praha

jméno
nar.
BH
1
Zlatohlávek Tomáš (H)
25.01.2004
51
25
2
Jupa Jakub (H)
06.01.2004
102
15
3
Beneš Petr
23.08.1996
149
12
4
Střelec Jakub
23.10.2002
744
3
5
Kubík Kristián
09.04.2002
623
4
6
Šťastný Zoran
10.06.2003
311
6
7
Bernas Daniel
11.11.2004
496
4
8
Klíma Jakub
22.05.2007
1029
1
9
Vaníček Petr
20.06.1988
1029
1
10
Beneš Pavel
05.08.1995
1029
1
21
Hájková Klára
16.04.1999
329
6
22
Filipová Kateřina (H)
07.04.2010
361
6
23
Kubíková Patricie (H)
06.01.2004
601
4
24
Jandová Nela (H)
01.04.2007
927
1
25
Albrechtová Natálie
25.01.2006
927
1
26
Proctor Natalie
24.02.2005
927
1

Soupiska SK HAMR, z.s. B

jméno
nar.
BH
1
Voleský Jakub
24.04.2005
50
25
2
Blecha Adam
30.06.1998
89
15
3
Štěpánek Antonín
15.04.1999
320
6
4
Hájek Tobiáš
04.09.2002
543
4
5
Dvořák Lukáš
16.07.2006
223
9
6
Pírek František
02.06.2000
353
6
7
Kločurek Daniel (H)
08.03.2007
774
3
8
Voleský Daniel
22.10.2007
241
9
9
Kubec Filip
07.04.2007
722
3
10
Leipner Petr (H)
13.02.2006
532
4
11
Holík Jakub
02.01.1992
881
3
12
Rybín Kryštof
23.06.2005
1029
1
21
Mihoková Petra (H)
04.11.2004
62
20
22
Látalová Adéla
20.02.2005
105
15
23
Zikmundová Valérie (H)
11.10.2006
127
12
24
Heřmanová Tereza
27.06.2009
196
9
25
Nouzová Lucie
18.05.2005
121
12
26
Heřmanová Barbora
06.02.2005
150
12
27
Irahola Natalie
23.07.2009
458
4
28
Oktiabreva Anastasiia (Z)
06.02.2006
155
12