Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

2B 2. liga B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Spoje Praha
Tisknout
5
0
27:16
58:40
476:384
10
2
LTC Tábor 1903 B
Tisknout
4
1
27:14
57:33
457:329
9
3
LTC Modřany 2005
Tisknout
3
2
27:16
59:42
459:368
8
4
TO SK Mělník
Tisknout
3
2
24:19
56:42
455:398
8
5
SK HAMR, z.s. B
Tisknout
3
2
20:19
41:43
363:388
8
6
LTC Tábor 1903 C
Tisknout
1
4
20:25
46:53
434:466
6
7
SK Oáza Praha
Tisknout
1
4
9:30
26:64
278:482
6
8
TK Start Praha-Topolka
Tisknout
0
5
15:30
39:65
395:502
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
1.6.2024
17
TO SK Mělník LTC Tábor 1903 C
5:4
11:10
83:86
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Sidorják Štěpán
15
Homola Patrik
15
2:6
6:1
6:4
14
11
2
1
1
0
2.
Šátral Jan
6
Fáček Erik
15
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
3.
Ječmínková Karolína (H)
12
Zábranová Vanesa
15
6:3
7:5
 
13
8
2
0
1
0
4.
Mayerová Marie
3
Vokřínková Sára (H)
6
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
5.
Mertl Jan
3
Sedláček Jan
9
4:2
 
 
4
12
0
2
0
1
6.
Vaněk Daniel (H)
9
Koutek Matěj
6
3:6
6:1
6:3
15
10
2
1
1
0
7.
Sidorják Štěpán
Šátral Jan
15
6
Homola Patrik
Fáček Erik
15
15
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
8.
Mertl Jan
Vaněk Daniel (H)
3
9
Sedláček Jan
Koutek Matěj
9
6
 
 
 
0
12
0
2
0
1
9.
Ječmínková Karolína (H)
Mayerová Marie
12
3
Zábranová Vanesa
Vokřínková Sára (H)
15
6
3:6
6:0
0:1
9
7
1
2
0
1
               
83
86
11
10
5
4

Soupiska TO SK Mělník

jméno
nar.
BH
1
Prachař Jakub (H)
09.05.2003
76
20
2
Sidorják Štěpán
16.08.1998
101
15
3
Šátral Jan
24.07.1990
323
6
4
Mertl Jan
03.01.1982
722
3
5
Staněk Robin (H)
03.01.1995
525
4
6
Vaněk Daniel (H)
27.04.2008
279
9
7
Michl Filip
02.04.1994
168
12
8
Michl Lukáš
08.01.1990
744
3
9
Kotýk Martin
10.08.1993
387
6
10
Kopecký David
05.10.1995
1029
1
11
Koudelka Jaroslav
14.07.2001
1029
1
12
Fiala Marek
02.06.1978
1029
1
21
Mlenská Sára (H)
03.10.2006
70
20
22
Richterová Šárka
16.05.2000
436
4
23
Ječmínková Karolína (H)
16.03.2009
172
12
24
Křtěnová Sonja
21.07.1998
335
6
25
Mayerová Marie
18.06.1996
684
3

Soupiska LTC Tábor 1903 C

jméno
nar.
BH
1
Aksu Cengiz (Z)
30.07.1998
17
35
2
Ilhan Marsel (Z)
11.06.1987
30
30
3
Homola Patrik
22.02.1994
95
15
4
Fáček Erik
05.12.2004
119
15
5
Sedláček Jan
07.03.2000
216
9
6
Koutek Matěj
26.05.1999
415
6
7
Mojžíš Patrik (H)
28.04.2006
552
4
8
Křížek David
09.09.2004
623
4
9
Fuka Jan
15.04.2005
634
4
10
Pavlinec Patrik
25.04.1993
1029
1
11
Vondruška Jan
23.04.2000
1029
1
21
Zábranová Vanesa
18.09.2005
85
15
22
Vokřínková Sára (H)
31.07.2008
271
6
23
Rainke Natálie (H)
18.04.2004
182
9
24
Bezdičková Kateřina
11.07.2004
217
9
25
Fáčková Sára
29.10.2009
391
6
26
Matušíková Kateřina
13.09.1998
927
1
27
Pospíchalová Michaela
01.09.2005
927
1