Český tenisový svaz

Fáček Erik

Datum narození:
05.12.2004
Platnost reg. do:
15.10.2023
Klub:
LTC Tábor 1903
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
LTC Tábor 1903
231 (15)
497 (6)
 
 
2016
LTC Tábor 1903
59 (35)
352 (6)
 
 
2017
LTC Tábor 1903
32 (1)
62 (30)
 
 
2018
LTC Tábor 1903
 
44 (30)
479 (6)
 
2019
LTC Tábor 1903
 
39 (1)
285 (9)
 
2020
LTC Tábor 1903
 
 
172 (12)
491 (4)
2021
LTC Tábor 1903
 
 
136 (12)
361 (4)
2022-Z
LTC Tábor 1903
 
 
94 (15)
 
2022-L
LTC Tábor 1903
 
 
88 (15)
293 (6)
18.12.2021

TK Pelhřimov (C - 500), K: 4/4

32>16 Fáček Erik- Mojžíš Dominik6:3, 6:1
16>8 Fáček Erik- Kubíček Jan7:6 (6), 2:6, 1:0 (6)
8>4 Fáček Erik- Moucha Marek6:4, 7:6 (5)
4>2 Zpěvák Lukáš- Fáček Erik6:3, 3:0, scr.
získané body: 15 b.
18.12.2021

TK Pelhřimov (C - 500), K: 4/4

8>4 Fáček, Müller - Kellner, Dub 6:3, 1:6, 1:0 (4)
4>2 Fáček, Müller - Mojžíš, Mojžíš 6:4, 6:4
2>1 Zpěvák, Páral - Fáček, Müller 6:0, 6:3
získané body: 10 b.
08.01.2022

TK Strakonice (B - 600), K: 8/-

32>16 Fáček Erik- Procházka Pavel7:6 (4), 6:3
16>8 Stolín Jan- Fáček Erik7:6 (7), 6:1
získané body: 22 b.
11.06.2022, Oblastní přebor

jihočeský (P - 300), K: 8/8

16>8 Fuka, Fáček - Vachta, Krupica 7:6, 6:1
8>4 Fuka, Fáček - Hlinka, Kuba 5:7, 6:1, 1:0
4>2 Fuka, Fáček - Víšek, Mazanec 2:6, 6:4, 1:0
2>1 Sedláček, Koutek - Fuka, Fáček 6:2, 6:4
získané body: 30 b.
02.07.2022, Oaza Cup

SK OAZA Praha (B - 500), K: 8/8

16>8 Fáček, Sedláček - Beneš, Beneš 6:1, 6:3
8>4 Fáček, Sedláček - Stolín, Kubín 3:6, 6:2, 1:0 (8)
4>2 Fáček, Sedláček - Laibl, Podolan 6:4, 6:2
2>1 Šilhavý, Pleva - Fáček, Sedláček 6:3, 6:3
získané body: 30 b.
09.07.2022, Prachatický pohár

TK Prachatice z.s. (C - 400), K: 4/4

8>4 Fáček, Velek - Kutlák, Prošek 6:0, 6:0
4>2 Fáček, Velek - Mareš, Kellner 6:2, 6:2
2>1 Fáček, Velek - Víšek, Hlavnička 7:6 (5), 2:6, 1:0 (7)
získané body: 15 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01. Divize
30.4.2022, TK Strakonice A - LTC Tábor 1903 B
0
2.
01. Divize
07.5.2022, LTC Tábor 1903 B - Jiskra Bechyně A
1
3.
01. Divize
14.5.2022, LTC Humpolec A - LTC Tábor 1903 B
1
4.
01. Divize
28.5.2022, LTC Tábor 1903 B - LTC VITON České Budějovice,z.s. A
1
5.
01. Divize
04.6.2022, LTC VITON České Budějovice,z.s. B - LTC Tábor 1903 B
4
6.
01. Divize
18.6.2022, LTC Tábor 1903 B - TK ZVVZ Milevsko A
1
7.
01. Divize
25.6.2022, TK Písek - LTC Tábor 1903 B
1
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
38
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
36

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01. Divize
30.4.2022, TK Strakonice A - LTC Tábor 1903 B
8
2.
01. Divize
07.5.2022, LTC Tábor 1903 B - Jiskra Bechyně A
5
3.
01. Divize
14.5.2022, LTC Humpolec A - LTC Tábor 1903 B
8
4.
01. Divize
28.5.2022, LTC Tábor 1903 B - LTC VITON České Budějovice,z.s. A
0
5.
01. Divize
04.6.2022, LTC VITON České Budějovice,z.s. B - LTC Tábor 1903 B
0
6.
01. Divize
18.6.2022, LTC Tábor 1903 B - TK ZVVZ Milevsko A
8
7.
01. Divize
25.6.2022, TK Písek - LTC Tábor 1903 B
0
 Družstva celkem (4hra)
29
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
38
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
36
25.6.2022, 01. Divize
TK Písek - LTC Tábor 1903 B
team Vala Lukáš - Fáček Erik 6:2, 3:6, 4:6
získané body: 1 b.
16.07.2022

LTC Tábor 1903 (B - 400), K: 8/8

16>8 Fuka, Fáček - Kuba, Novák 6:3, 6:3
8>4 Fuka, Fáček - Páral, Picek 6:4, 6:4
4>2 Holub, Kolářík - Fuka, Fáček 6:4, 6:2
získané body: 22 b.