Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

2B 2. liga B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Spoje Praha
Tisknout
5
0
27:16
58:40
476:384
10
2
LTC Tábor 1903 B
Tisknout
4
1
27:14
57:33
457:329
9
3
LTC Modřany 2005
Tisknout
3
2
27:16
59:42
459:368
8
4
TO SK Mělník
Tisknout
3
2
24:19
56:42
455:398
8
5
SK HAMR, z.s. B
Tisknout
3
2
20:19
41:43
363:388
8
6
LTC Tábor 1903 C
Tisknout
1
4
20:25
46:53
434:466
6
7
SK Oáza Praha
Tisknout
1
4
9:30
26:64
278:482
6
8
TK Start Praha-Topolka
Tisknout
0
5
15:30
39:65
395:502
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
25.5.2024
13
LTC Tábor 1903 C TJ Spoje Praha
4:5
10:10
85:89
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Homola Patrik
15
Durovič Boris (H)
9
5:7
6:3
1:6
12
16
1
2
0
1
2.
Fáček Erik
15
Štaubert Pavel
4
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
3.
Zábranová Vanesa
15
Nová Andrea
25
1:6
6:3
2:6
9
15
1
2
0
1
4.
Rainke Natálie (H)
9
Vlčková Karolína
25
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
5.
Sedláček Jan
9
Prokopius Oliver
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
6.
Koutek Matěj
6
Flusser Robin
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
7.
Zábranová Vanesa
Rainke Natálie (H)
15
9
Nová Andrea
Vlčková Karolína
25
25
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
8.
Homola Patrik
Fáček Erik
15
15
Durovič Boris (H)
Štaubert Pavel
9
4
7:5
6:3
 
13
8
2
0
1
0
9.
Sedláček Jan
Koutek Matěj
9
6
Prokopius Oliver
Flusser Robin
1
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
               
85
89
10
10
4
5

Soupiska LTC Tábor 1903 C

jméno
nar.
BH
1
Aksu Cengiz (Z)
30.07.1998
17
35
2
Ilhan Marsel (Z)
11.06.1987
30
30
3
Homola Patrik
22.02.1994
95
15
4
Fáček Erik
05.12.2004
119
15
5
Sedláček Jan
07.03.2000
216
9
6
Koutek Matěj
26.05.1999
415
6
7
Mojžíš Patrik (H)
28.04.2006
552
4
8
Křížek David
09.09.2004
623
4
9
Fuka Jan
15.04.2005
634
4
10
Pavlinec Patrik
25.04.1993
1029
1
11
Vondruška Jan
23.04.2000
1029
1
21
Zábranová Vanesa
18.09.2005
85
15
22
Vokřínková Sára (H)
31.07.2008
271
6
23
Rainke Natálie (H)
18.04.2004
182
9
24
Bezdičková Kateřina
11.07.2004
217
9
25
Fáčková Sára
29.10.2009
391
6
26
Matušíková Kateřina
13.09.1998
927
1
27
Pospíchalová Michaela
01.09.2005
927
1

Soupiska TJ Spoje Praha

jméno
nar.
BH
1
Fáček Jan
03.08.2005
75
20
2
Durovič Boris (H)
26.08.2005
277
9
3
Lustig Daniel
25.11.1984
736
3
4
Štaubert Pavel
11.01.1996
576
4
5
Reiter Matiej Mathieu (EU)
05.10.2007
188
12
6
Kračman Michal
23.06.2003
1029
1
7
Prokopius Oliver
11.06.2006
1029
1
8
Flusser Robin
21.09.2006
1029
1
9
Jourdren Philippe
29.01.2010
1029
1
10
Škoch David
06.11.1976
1029
1
21
Nová Andrea
05.11.2003
37
25
22
Vlčková Karolína
17.10.2000
43
25
23
Havlová Libuše
28.05.2005
57
20
24
Vanik Jana (EU)
15.02.2003
260
9
25
Meszárošová Elly
10.12.2009
285
6
26
Halamová Kateřina
02.06.2008
207
9