Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

2A 2. liga A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Louny
Tisknout
6
1
40:19
84:45
635:469
13
2
TK Most
Tisknout
6
1
35:22
76:52
599:533
13
3
TK Slavia Plzeň B
Tisknout
5
2
39:24
85:52
654:494
12
4
TK Ústí nad Labem
Tisknout
4
3
42:21
90:51
684:514
11
5
LTC Slovan Kladno
Tisknout
3
4
29:30
64:72
541:597
10
6
TK Lokomotiva Plzeň z.s.
Tisknout
3
4
21:38
48:84
545:661
10
7
TK Škoda Plzeň z.s.
Tisknout
1
6
22:41
52:83
480:617
8
8
Tenisklub Cheb
Tisknout
0
7
13:46
34:94
414:667
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
22.6.2024
27
TK Škoda Plzeň z.s. TK Slavia Plzeň B
4:5
8:10
69:68
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Brož Petr
15
Kozler Adam
9
6:7
5:7
 
11
14
0
2
0
1
2.
Vychopeň Vojtěch
15
Kraus Martin
4
5:7
4:6
 
9
13
0
2
0
1
3.
Marešová Sofie
4
 
 
 
0
12
0
2
0
1
4.
Gygalová Kateřina
4
 
 
 
0
12
0
2
0
1
5.
Yigin Deren
1
Pošvář Tomáš
9
7:5
6:0
 
13
5
2
0
1
0
6.
Spousta Jiří
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
7.
Marešová Sofie
Gygalová Kateřina
4
4
 
 
 
0
12
0
2
0
1
8.
Brož Petr
Hertl Otto
15
4
Kozler Adam
Kraus Martin
9
4
 
 
 
12
0
2
0
1
0
9.
Vychopeň Vojtěch
Yigin Deren
15
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
               
69
68
8
10
4
5

Soupiska TK Škoda Plzeň z.s.

jméno
nar.
BH
1
Brož Petr
15.06.2003
91
15
2
Vychopeň Vojtěch
11.08.1999
93
15
3
Kolářík Jakub
13.04.2005
234
9
4
Šmíd Filip
28.08.2000
460
4
5
Gosler Marek
09.08.2003
213
9
6
Hertl Otto
01.12.2004
598
4
7
Blažek Vojtěch
23.03.1985
1029
1
8
Yigin Deren
23.03.2006
1029
1
9
Spousta Jiří
10.10.1981
1029
1
21
Nováková Erika (H)
11.01.2007
167
12
22
Hettlerová Sofie
21.03.2009
658
3
23
Hertlová Veronika
01.12.2004
228
9
24
Havlovicová Kateřina
07.06.2008
235
9
25
Kurcová Denisa (H)
30.09.2005
231
9
26
Pechová Marina
16.08.2006
295
6
27
Hrdinová Eva
15.06.1984
927
1
28
Nováková Laura (H)
24.10.2008
927
1

Soupiska TK Slavia Plzeň B

jméno
nar.
BH
1
Brill Jindřich (H)
07.05.2005
45
25
2
Janoušek Lukáš
12.06.2004
84
15
3
Kozler Adam
03.06.2000
239
9
4
Kraus Martin
06.02.2000
484
4
5
Zapský Kryštof
05.05.2001
591
4
6
Pošvář Tomáš
08.06.2006
203
9
21
Krejčová Tereza
30.08.2008
82
15
22
Forejtková Eliška
12.11.2008
474
4
23
Polanská Tereza
10.01.1998
424
4
24
Pancová Julie
31.03.2007
155
12
25
Marešová Sofie
25.03.2009
521
4
26
Gygalová Kateřina
18.03.2003
586
4