Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

ODO I. B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TCG Karlovy Vary B
Tisknout
7
0
47:16
96:36
711:416
14
2
TCF Schicht Mariánské Lázně B
Tisknout
5
2
38:25
80:54
600:497
12
3
TK Kaznějov
Tisknout
5
2
38:25
78:53
580:485
12
4
TK Škoda Plzeň C
Tisknout
3
4
32:31
69:66
589:573
10
5
Prazdroj Plzeň
Tisknout
3
4
32:31
65:65
552:514
10
6
SK SPORTCENTRUM Roudná
Tisknout
3
4
30:33
65:71
573:580
10
7
TO Slavoj Tachov
Tisknout
1
6
21:42
45:86
449:629
8
8
Lokomotiva Karlovy Vary B
Tisknout
1
6
14:49
32:99
333:693
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
22.6.2024
28
Prazdroj Plzeň TK Škoda Plzeň C
5:4
11:8
100:79
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Chval Marek
1
Mudra Lukáš
1
6:7
7:5
4:6
17
18
1
2
0
1
2.
Šlais Jan
1
Zummer Michael
1
6:7
6:7
 
12
14
0
2
0
1
3.
Fiedlerová Lucie
4
Kopačková Veronika
1
6:2
7:5
 
13
7
2
0
1
0
4.
Kubalíková Ema (H)
1
Kopecká Adéla
1
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
5.
Hošek Robert
1
Moulis Ondřej
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
6.
Šilhánek Martin
1
Hůrka Martin
1
6:7
1:6
 
7
13
0
2
0
1
7.
Chval Marek
Hošek Robert
1
1
Zummer Michael
Hůrka Martin
1
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
8.
Šlais Jan
Fiedler Roman
1
1
Zummer Marek
Mudra Lukáš
1
1
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
9.
Fiedlerová Lucie
Kubalíková Ema (H)
4
1
Kopačková Veronika
Kopecká Adéla
1
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
               
100
79
11
8
5
4

Soupiska Prazdroj Plzeň

jméno
nar.
BH
1
Chval Marek
30.06.1990
1029
1
2
Šlais Jan
11.04.1980
1029
1
3
Hošek Robert
19.03.1998
1029
1
4
Fiedler Roman
14.04.1969
1029
1
5
Šilhánek Martin
17.05.1980
1029
1
6
Blecha Michal
28.07.1975
1029
1
7
Šašek Martin
12.11.1977
1029
1
21
Fiedlerová Lucie
08.08.2005
556
4
22
Bradová Michaela
01.11.1988
927
1
23
Kubalíková Ema (H)
13.02.2006
927
1
24
Měšťanová Rita
24.12.1963
927
1

Soupiska TK Škoda Plzeň C

jméno
nar.
BH
1
Peroutka Matěj
21.09.2005
1029
1
2
Škopek Martin
18.06.2006
1029
1
3
Mudra Lukáš
03.05.1993
1029
1
4
Zummer Michael
09.08.1990
1029
1
5
Moulis Ondřej
26.10.1991
1029
1
6
Staněk Pavel
30.09.1976
1029
1
7
Zummer Marek
03.07.1992
1029
1
8
Bek Milan
15.09.1974
1029
1
9
Kouba Vojtěch
22.01.2010
1029
1
10
Kužílek Jan
21.06.2009
1029
1
11
Škopek David
17.05.2009
1029
1
12
Hůrka Martin
14.05.2009
1029
1
21
Hertlová Veronika
01.12.2004
228
9
22
Těšínská Klárka
10.10.2008
194
9
23
Trinerová Darja
01.09.2005
361
6
24
Týnovská Veronika
26.09.2000
383
6
25
Šimonovská Tereza
03.08.2005
361
6
26
Kopačková Veronika
19.04.1985
927
1
27
Lepková Simona
31.12.2007
927
1
28
Kopecká Adéla
06.06.2006
927
1