Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

10 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Sokol Smiřice B
Tisknout
4
1
36:9
76:19
497:249
9
2
TK Pernštýn 1897 Pardubice B
Tisknout
4
1
29:16
61:33
447:274
9
3
TC Chrudim z.s. D
Tisknout
4
1
28:17
60:41
436:352
9
4
TC Přelouč
Tisknout
3
3
22:32
52:67
440:512
9
5
Tenisový klub Eden C
Tisknout
1
4
21:24
46:54
346:412
6
6
Energetik Chvaletice B
Tisknout
1
4
16:29
36:63
321:432
6
7
TO ŽSK Třemošnice
Tisknout
1
4
10:35
21:75
243:499
6
8
TC Chrudim z.s. C - VYLOUČENO
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
4.5.2024 NT 12.5.2024
8
TC Chrudim z.s. D Energetik Chvaletice B
6:3
14:8
91:69
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Polášek David
1
Pokorný Ondřej
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
2.
Kastner Leoš
1
Čech Jan
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
3.
Grofová Gabriela
1
Havlíčková Pavlína
1
6:3
2:6
0:1
8
10
1
2
0
1
4.
Kastnerová Nela
1
Havlíčková Karolína
1
2:6
7:6
1:0
10
12
2
1
1
0
5.
Kučera Lukáš
1
Kuch Petr
1
6:1
4:6
0:1
10
8
1
2
0
1
6.
Grof Tomáš
1
Havlíček Radek
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
7.
Grofová Gabriela
Kastnerová Nela
1
1
Havlíčková Pavlína
Havlíčková Karolína
1
1
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
8.
Polášek David
Kastner Leoš
1
1
Čech Jan
Vaniček karel
1
1
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
9.
Kučera Lukáš
Grof Tomáš
1
1
Pokorný Dominik
Havlíček Radek
1
1
6:4
3:6
1:0
10
10
2
1
1
0
               
91
69
14
8
6
3

Soupiska TC Chrudim z.s. D

jméno
nar.
BH
1
Polášek David
01.09.2005
1029
1
2
Kastner Leoš
23.06.2007
1029
1
3
Kučera Lukáš
25.06.2007
1029
1
4
Bílek Adam
26.11.2008
1029
1
5
Hanousek Vojtěch
30.08.2007
1029
1
6
Cvrček Martin
26.01.2007
1029
1
7
Grof Tomáš
04.04.2007
1029
1
8
Žďárský Lukáš
03.10.2010
1029
1
9
Coyago Patrick
24.04.2011
1029
1
21
Žďárská Kateřina
27.07.2004
927
1
22
Zemánková Lenka
24.02.2007
927
1
23
Štorková Klára
16.08.2008
927
1
24
Polívková Nikola
30.03.2009
927
1
25
Grofová Gabriela
20.06.2009
927
1
26
Kastnerová Nela
23.06.2007
927
1

Soupiska Energetik Chvaletice B

jméno
nar.
BH
1
Pokorný Dominik
20.08.1998
1029
1
2
Pokorný Ondřej
20.08.1998
1029
1
3
Čech Jan
19.06.1974
1029
1
4
Vaniček karel
29.10.1969
1029
1
5
Kuch Petr
24.05.1983
1029
1
6
Zámiš Rostislav
06.01.1978
1029
1
7
Veselý Petr
12.02.1975
1029
1
8
Havlíček Radek
17.11.1980
1029
1
9
Kočárník Bohuslav
14.10.1956
1029
1
10
Havrda Vladimír
03.09.1976
1029
1
11
Boháč Jan
02.03.2012
1029
1
12
Herman Matyáš
11.10.2012
1029
1
21
Havlíčková Pavlína
03.10.2007
927
1
22
Havlíčková Karolína
14.04.1982
927
1
23
Musílková Zuzana (H)
07.09.1984
927
1
24
Kočárníková Eva
07.12.1985
927
1
25
Morbitzová Eva
16.04.1981
927
1
26
Kuchová Nela
25.09.2012
927
1
27
Morbitzová Adéla
23.03.2012
927
1
28
Havlíčková Kristýna
19.09.2013
927
1