Český tenisový svaz

Grof Tomáš

Datum narození:
04.04.2007
Platnost reg. do:
11.04.2025
Klub:
TC Chrudim z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TC Chrudim z.s.
766 (6)
 
 
 
2019
TC Chrudim z.s.
617 (9)
943 (3)
 
 
2020
TC Chrudim z.s.
560 (1)
708 (4)
 
 
2021
TC Chrudim z.s.
 
768 (3)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
10 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída C
4.5.2024 NT 12.5.2024, TC Chrudim z.s. D - Energetik Chvaletice B
1
2.
10 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída C
25.5.2024 NT 2.6.2024, TC Chrudim z.s. D - TC Přelouč
1
3.
10 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída C
11.5.2024 NT 26.5.2024, Tenisový klub Eden C - TC Chrudim z.s. D
1
4.
10 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída C
27.4.2024 NT 5.5.2024, TC Chrudim z.s. C - TC Chrudim z.s. D
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
10 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída C
4.5.2024 NT 12.5.2024, TC Chrudim z.s. D - Energetik Chvaletice B
1
2.
10 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída C
25.5.2024 NT 2.6.2024, TC Chrudim z.s. D - TC Přelouč
1
3.
10 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída C
11.5.2024 NT 26.5.2024, Tenisový klub Eden C - TC Chrudim z.s. D
1
4.
10 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída C
27.4.2024 NT 5.5.2024, TC Chrudim z.s. C - TC Chrudim z.s. D
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
23 - Pardubický krajský přebor
26.5.2024 NT 1.6.2024, TC Chrudim z.s. A - TO TJ Tesla Pardubice B
0
2.
23 - Pardubický krajský přebor
12.5.2024 NT 25.5.2024, TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. - TC Chrudim z.s. A
0
3.
23 - Pardubický krajský přebor
28.4.2024 NT 4.5.2024, TK Ústí n. Orlicí - TC Chrudim z.s. A
1
1.
26 - Pardubická krajská soutěž - 1. třída A
5.5.2024 NT 11.5.2024, Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. B - TC Chrudim z.s. B
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
23 - Pardubický krajský přebor
26.5.2024 NT 1.6.2024, TC Chrudim z.s. A - TO TJ Tesla Pardubice B
0
2.
23 - Pardubický krajský přebor
12.5.2024 NT 25.5.2024, TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. - TC Chrudim z.s. A
0
3.
23 - Pardubický krajský přebor
28.4.2024 NT 4.5.2024, TK Ústí n. Orlicí - TC Chrudim z.s. A
0
1.
26 - Pardubická krajská soutěž - 1. třída A
5.5.2024 NT 11.5.2024, Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. B - TC Chrudim z.s. B
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1