Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

10 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Pernštýn 1897 Pardubice B
Tisknout
4
1
29:16
61:33
447:274
9
2
TC Přelouč
Tisknout
3
2
19:26
43:55
360:423
8
3
Sokol Smiřice B
Tisknout
3
1
29:7
60:14
389:156
7
4
TC Chrudim z.s. D
Tisknout
3
1
19:17
45:39
348:309
7
5
Energetik Chvaletice B
Tisknout
2
3
20:25
43:56
349:395
7
6
TO ŽSK Třemošnice
Tisknout
2
3
19:26
38:57
314:391
7
7
Tenisový klub Eden C
Tisknout
1
4
24:21
52:45
365:332
6
8
TC Chrudim z.s. C - VYLOUČENO
Tisknout
1
4
12:33
26:69
173:465
3

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
15.6.2024 NT 23.6.2024
22
TC Chrudim z.s. D TO ŽSK Třemošnice
0:0
 
 
 

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
Tabulka neobsahuje žádné záznamy
               
0
0
0
0
0
0

Soupiska TC Chrudim z.s. D

jméno
nar.
BH
1
Polášek David
01.09.2005
1029
1
2
Kastner Leoš
23.06.2007
1029
1
3
Kučera Lukáš
25.06.2007
1029
1
4
Bílek Adam
26.11.2008
1029
1
5
Hanousek Vojtěch
30.08.2007
1029
1
6
Cvrček Martin
26.01.2007
1029
1
7
Grof Tomáš
04.04.2007
1029
1
8
Žďárský Lukáš
03.10.2010
1029
1
9
Coyago Patrick
24.04.2011
1029
1
21
Žďárská Kateřina
27.07.2004
927
1
22
Zemánková Lenka
24.02.2007
927
1
23
Štorková Klára
16.08.2008
927
1
24
Polívková Nikola
30.03.2009
927
1
25
Grofová Gabriela
20.06.2009
927
1
26
Kastnerová Nela
23.06.2007
927
1

Soupiska TO ŽSK Třemošnice

jméno
nar.
BH
1
Ždánský Jakub
28.05.1986
1029
1
2
Smutný Václav
14.09.1977
1029
1
3
Lebeda Jan
28.10.1979
1029
1
4
Spěvák Jiří
27.07.1973
1029
1
5
Opočenský Martin
12.07.1999
1029
1
6
Opočenský Martin
02.02.1974
1029
1
7
Veselý Martin
22.02.1969
1029
1
8
Zelený Josef
14.02.1953
1029
1
21
Rýparová Milena
18.07.1990
927
1
22
Opočenská Adéla (H)
09.02.2006
927
1
23
Klimešová Vendula (H)
18.07.2009
927
1
24
Lebedová Tereza (H)
02.12.2009
927
1