Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

10 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Pernštýn 1897 Pardubice B
Tisknout
4
1
29:16
61:33
447:274
9
2
TC Přelouč
Tisknout
3
2
19:26
43:55
360:423
8
3
Sokol Smiřice B
Tisknout
3
1
29:7
60:14
389:156
7
4
TC Chrudim z.s. D
Tisknout
3
1
19:17
45:39
348:309
7
5
Energetik Chvaletice B
Tisknout
2
3
20:25
43:56
349:395
7
6
TO ŽSK Třemošnice
Tisknout
2
3
19:26
38:57
314:391
7
7
Tenisový klub Eden C
Tisknout
1
4
24:21
52:45
365:332
6
8
TC Chrudim z.s. C - VYLOUČENO
Tisknout
1
4
12:33
26:69
173:465
3

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
1.6.2024 NT 16.6.2024
19
Sokol Smiřice B TC Chrudim z.s. D
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Hartmann Michal
1
Polášek David
1
6:3
6:0
 
12
3
2
0
1
0
2.
Malý Jakub
1
Kastner Leoš
1
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
3.
Randová Olga
1
Grofová Gabriela
1
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
4.
Příkaská Pavlína
1
Kastnerová Nela
1
6:1
7:5
 
13
6
2
0
1
0
5.
Neumann Jan (H)
1
Kučera Lukáš
1
6:4
3:6
0:1
9
11
1
2
0
1
6.
Vebr Tomáš
1
Grof Tomáš
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
7.
Randová Olga
Příkaská Pavlína
1
1
Grofová Gabriela
Kastnerová Nela
1
1
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
8.
Hartmann Michal
Neumann Jan (H)
1
1
Polášek David
Kučera Lukáš
1
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
9.
Malý Jakub
Vebr Tomáš
1
1
Kastner Leoš
Grof Tomáš
1
1
6:4
7:5
 
13
9
2
0
1
0
               
107
53
17
2
8
1

Soupiska Sokol Smiřice B

jméno
nar.
BH
1
Hartmann Michal
13.03.1996
1029
1
2
Malý Jakub
30.09.2007
1029
1
3
Ryšavý Jan
28.05.1983
1029
1
4
Neumann Jan (H)
10.02.1991
1029
1
5
Vebr Tomáš
21.12.1983
1029
1
6
Středa Lukáš
17.11.1983
1029
1
7
Neumann Petr
13.11.1963
1029
1
8
Zídek David
16.02.2008
1029
1
21
Randová Olga
28.11.1985
927
1
22
Příkaská Pavlína
31.01.1974
927
1
23
Svatoňová Vlastislava
10.01.1971
927
1
24
Černá Jana
08.11.1977
927
1
25
Brožová Kateřina
28.12.1996
927
1
26
Jelínková Julie
05.02.2010
927
1

Soupiska TC Chrudim z.s. D

jméno
nar.
BH
1
Polášek David
01.09.2005
1029
1
2
Kastner Leoš
23.06.2007
1029
1
3
Kučera Lukáš
25.06.2007
1029
1
4
Bílek Adam
26.11.2008
1029
1
5
Hanousek Vojtěch
30.08.2007
1029
1
6
Cvrček Martin
26.01.2007
1029
1
7
Grof Tomáš
04.04.2007
1029
1
8
Žďárský Lukáš
03.10.2010
1029
1
9
Coyago Patrick
24.04.2011
1029
1
21
Žďárská Kateřina
27.07.2004
927
1
22
Zemánková Lenka
24.02.2007
927
1
23
Štorková Klára
16.08.2008
927
1
24
Polívková Nikola
30.03.2009
927
1
25
Grofová Gabriela
20.06.2009
927
1
26
Kastnerová Nela
23.06.2007
927
1