Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

10 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Pernštýn 1897 Pardubice B
Tisknout
4
1
29:16
61:33
447:274
9
2
TC Přelouč
Tisknout
3
2
19:26
43:55
360:423
8
3
Sokol Smiřice B
Tisknout
3
1
29:7
60:14
389:156
7
4
TC Chrudim z.s. D
Tisknout
3
1
19:17
45:39
348:309
7
5
Energetik Chvaletice B
Tisknout
2
3
20:25
43:56
349:395
7
6
TO ŽSK Třemošnice
Tisknout
2
3
19:26
38:57
314:391
7
7
Tenisový klub Eden C
Tisknout
1
4
24:21
52:45
365:332
6
8
TC Chrudim z.s. C - VYLOUČENO
Tisknout
1
4
12:33
26:69
173:465
3

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
25.5.2024 NT 2.6.2024
15
TC Chrudim z.s. D TC Přelouč
7:2
15:7
99:74
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Polášek David
1
Vančura Václav
1
7:6
6:3
 
13
9
2
0
1
0
2.
Kastner Leoš
1
Michálek Petr
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
3.
Žďárská Kateřina
1
Lhotová Andrea
1
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
4.
Zemánková Lenka
1
Šlorová Petra
1
4:6
6:3
1:0
11
9
2
1
1
0
5.
Kučera Lukáš
1
Půlpán Petr
1
6:2
6:7
1:0
13
9
2
1
1
0
6.
Grof Tomáš
1
Pleskot Michal
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
7.
Polášek David
Kastner Leoš
1
1
Vančura Václav
Kurka Pavel
1
1
5:7
3:6
 
8
13
0
2
0
1
8.
Kučera Lukáš
Grof Tomáš
1
1
Michálek Petr
Půlpán Petr
1
1
0:6
6:3
1:0
7
9
2
1
1
0
9.
Žďárská Kateřina
Zemánková Lenka
1
1
Lhotová Andrea
Šlorová Petra
1
1
7:6
4:6
0:1
11
13
1
2
0
1
               
99
74
15
7
7
2

Soupiska TC Chrudim z.s. D

jméno
nar.
BH
1
Polášek David
01.09.2005
1029
1
2
Kastner Leoš
23.06.2007
1029
1
3
Kučera Lukáš
25.06.2007
1029
1
4
Bílek Adam
26.11.2008
1029
1
5
Hanousek Vojtěch
30.08.2007
1029
1
6
Cvrček Martin
26.01.2007
1029
1
7
Grof Tomáš
04.04.2007
1029
1
8
Žďárský Lukáš
03.10.2010
1029
1
9
Coyago Patrick
24.04.2011
1029
1
21
Žďárská Kateřina
27.07.2004
927
1
22
Zemánková Lenka
24.02.2007
927
1
23
Štorková Klára
16.08.2008
927
1
24
Polívková Nikola
30.03.2009
927
1
25
Grofová Gabriela
20.06.2009
927
1
26
Kastnerová Nela
23.06.2007
927
1

Soupiska TC Přelouč

jméno
nar.
BH
1
Vančura Václav
13.12.1970
1029
1
2
Michálek Petr
11.03.1971
1029
1
3
Sedláček Petr
07.12.1980
1029
1
4
Sobotka Pavel
05.01.1972
1029
1
5
Půlpán Petr
26.04.1969
1029
1
6
Polívka David
03.04.1982
1029
1
7
Pleskot Michal
19.02.1992
1029
1
8
Kurka Pavel
11.06.1984
1029
1
21
Lhotová Andrea
30.09.2000
927
1
22
Dam Phuong Hang (H)
24.07.1995
927
1
23
Šlorová Petra
07.08.1984
927
1
24
Havelková Andrea
28.08.1968
927
1