Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

10 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Pernštýn 1897 Pardubice B
Tisknout
4
1
29:16
61:33
447:274
9
2
TC Přelouč
Tisknout
3
2
19:26
43:55
360:423
8
3
Sokol Smiřice B
Tisknout
3
1
29:7
60:14
389:156
7
4
TC Chrudim z.s. D
Tisknout
3
1
19:17
45:39
348:309
7
5
Energetik Chvaletice B
Tisknout
2
3
20:25
43:56
349:395
7
6
TO ŽSK Třemošnice
Tisknout
2
3
19:26
38:57
314:391
7
7
Tenisový klub Eden C
Tisknout
1
4
24:21
52:45
365:332
6
8
TC Chrudim z.s. C - VYLOUČENO
Tisknout
1
4
12:33
26:69
173:465
3

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.5.2024 NT 26.5.2024
10
Tenisový klub Eden C TC Chrudim z.s. D
4:5
8:11
65:85
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Vegner Václav
1
Polášek David
1
1:6
6:7
 
7
13
0
2
0
1
2.
Skořepa Daniel
1
Kastner Leoš
1
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
3.
Vorlová Lucie
1
Žďárská Kateřina
1
6:2
2:6
1:0
9
8
2
1
1
0
4.
Štayrová Aneta
1
Zemánková Lenka
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
5.
Tišer Max
1
Kučera Lukáš
1
7:5
6:3
 
13
8
2
0
1
0
6.
Tišer Jan
1
Grof Tomáš
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
7.
Vegner Václav
Skořepa Daniel
1
1
Polášek David
Kastner Leoš
1
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
8.
Tišer Max
Tišer Jan
1
1
Kučera Lukáš
Grof Tomáš
1
1
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
9.
Vorlová Lucie
Štayrová Aneta
1
1
Žďárská Kateřina
Zemánková Lenka
1
1
7:6
6:1
 
13
7
2
0
1
0
               
65
85
8
11
4
5

Soupiska Tenisový klub Eden C

jméno
nar.
BH
1
Vegner Václav
08.10.2005
1029
1
2
Skořepa Daniel
14.10.2004
1029
1
3
Briestenský Tadeáš
08.06.2004
1029
1
4
Novák Jakub
29.09.2005
1029
1
5
Tišer Max
02.12.2009
1029
1
6
Tišer Jan
02.12.2009
1029
1
7
Hrubý Lukáš
16.05.2006
1029
1
8
Hromádka Robert
05.12.2009
1029
1
9
Havlíček Matyáš
27.04.2010
1029
1
10
Wallstein Štěpán
16.11.2010
1029
1
11
Křesťan Tomáš
19.11.2010
1029
1
21
Vorlová Lucie
25.09.2008
927
1
22
Štayrová Aneta
09.02.2006
927
1
23
Pavlíková Andrea
20.04.2010
927
1
24
Gottvaldová Eva
31.10.2010
927
1
25
Červenková Nikita
25.04.2010
927
1
26
Brunová Anna
09.11.2009
927
1
27
Svatoňová Adriena
19.03.2010
927
1
28
Štrofová Anna
04.10.2013
927
1

Soupiska TC Chrudim z.s. D

jméno
nar.
BH
1
Polášek David
01.09.2005
1029
1
2
Kastner Leoš
23.06.2007
1029
1
3
Kučera Lukáš
25.06.2007
1029
1
4
Bílek Adam
26.11.2008
1029
1
5
Hanousek Vojtěch
30.08.2007
1029
1
6
Cvrček Martin
26.01.2007
1029
1
7
Grof Tomáš
04.04.2007
1029
1
8
Žďárský Lukáš
03.10.2010
1029
1
9
Coyago Patrick
24.04.2011
1029
1
21
Žďárská Kateřina
27.07.2004
927
1
22
Zemánková Lenka
24.02.2007
927
1
23
Štorková Klára
16.08.2008
927
1
24
Polívková Nikola
30.03.2009
927
1
25
Grofová Gabriela
20.06.2009
927
1
26
Kastnerová Nela
23.06.2007
927
1