Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

04 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK HIT Hradec Králové z.s. B
Tisknout
6
0
49:5
99:15
615:222
12
2
Spartak Vrchlabí
Tisknout
4
2
30:24
67:53
495:441
10
3
TJ Lázně Bělohrad B
Tisknout
4
2
29:25
62:56
488:451
10
4
TK Semily A
Tisknout
3
2
24:21
56:42
417:350
8
5
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. A
Tisknout
2
4
27:27
57:58
448:426
8
6
Tenis Nová Paka A
Tisknout
3
2
20:25
43:58
348:410
8
7
TK Dynamo Hradec Králové B
Tisknout
1
5
14:40
31:84
300:567
7
8
TENIS-CENTRUM DTJ HK E
Tisknout
0
6
14:40
32:81
280:524
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.5.2024 NT 26.5.2024
9
TK Semily A TJ Lázně Bělohrad B
7:2
15:4
101:60
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Hádek Evžen
3
Machek Vladimír
4
6:3
5:7
0:1
11
11
1
2
0
1
2.
Kubeš Libor
3
Veselý František
6
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
3.
Mašková Petra
1
Machková Julie
4
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
4.
Gašicová Kateřina
1
Záveská Jaroslava
1
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
5.
Jiránek David
3
Štrait Petr
4
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
6.
Slavík Michal
1
Kindl Samuel
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
7.
Mašková Petra
Gašicová Kateřina
1
1
Machková Julie
Záveská Jaroslava
4
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
8.
Kubeš Libor
Slavík Michal
3
1
Machek Vladimír
Veselý František
4
6
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
9.
Jiránek David
Tichák Lukáš
3
1
Kindl Libor
Kindl Samuel
1
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
               
101
60
15
4
7
2

Soupiska TK Semily A

jméno
nar.
BH
1
Hádek Evžen
05.09.1976
774
3
2
Kubeš Libor
17.09.1984
924
3
3
Jiránek David
13.06.1996
1004
3
4
Slavík Michal
10.07.1995
1029
1
5
Venzara Lukáš
27.05.1999
1029
1
6
Tichák Lukáš
19.10.1996
1029
1
7
Kousal Filip
26.08.1978
1029
1
8
Krajíc Martin
21.09.1980
1029
1
9
Havel David
15.08.1973
1029
1
10
Hradecký Pavel
12.06.1973
1029
1
11
Grebeníček David
22.04.1975
1029
1
12
Jaček Milan
07.05.1992
1029
1
21
Mašková Petra
30.03.2003
927
1
22
Gašicová Kateřina
24.04.2003
927
1
23
Maňáková Martina
11.03.1976
927
1
24
Bémová Alena
03.03.2005
927
1
25
Jakubů Marie (H)
16.02.2007
927
1

Soupiska TJ Lázně Bělohrad B

jméno
nar.
BH
1
Machek Vladimír
28.05.1995
526
4
2
Veselý František
28.03.2003
387
6
3
Štrait Petr
09.11.1971
634
4
4
Klejch Adam
11.03.2002
1029
1
5
Pelikán Tomáš
05.09.1991
1029
1
6
Matouš Martin
29.03.1999
1029
1
7
Kindl Libor
20.01.1973
1029
1
8
Kulhánek Jáchym
13.01.2005
1029
1
9
Kindl Samuel
01.01.2012
1029
1
10
Ochvat Radim
14.06.1977
1029
1
21
Machková Julie
12.02.1993
506
4
22
Záveská Jaroslava
04.02.1964
927
1
23
Machková Vladimíra
04.02.1964
927
1
24
Ježková Lucie
10.05.2006
927
1
25
Davidová Štěpánka
28.05.2005
927
1