Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

04 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK HIT Hradec Králové z.s. B
Tisknout
5
0
40:5
81:15
507:222
10
2
Spartak Vrchlabí
Tisknout
3
2
24:21
52:46
396:370
8
3
TJ Lázně Bělohrad B
Tisknout
3
2
23:22
50:50
393:403
8
4
TK Semily A
Tisknout
3
1
22:14
48:30
345:263
7
5
Tenis Nová Paka A
Tisknout
3
1
17:19
36:43
277:311
7
6
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. A
Tisknout
1
4
20:25
45:50
361:354
6
7
TK Dynamo Hradec Králové B
Tisknout
1
4
11:34
25:72
252:472
6
8
TENIS-CENTRUM DTJ HK E
Tisknout
0
5
14:31
32:63
280:416
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
4.5.2024 NT 12.5.2024
8
TENIS-CENTRUM DTJ HK E TJ Lázně Bělohrad B
4:5
9:11
71:81
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Vyčítal Vojtěch
1
Veselý František
6
1:6
6:4
0:1
7
11
1
2
0
1
2.
Záleský Matěj
1
Štrait Petr
4
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
3.
Dvořáková Simona
9
Machková Julie
4
6:4
7:5
 
13
9
2
0
1
0
4.
Růtová Dominika
1
Ježková Lucie
1
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
5.
Kopecký Lukáš
1
Matouš Martin
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
6.
Kárník Dominik
1
Kindl Libor
1
4:6
6:1
1:0
11
7
2
1
1
0
7.
Vyčítal Vojtěch
Záleský Matěj
1
1
Veselý František
Štrait Petr
6
4
2:6
6:7
 
8
13
0
2
0
1
8.
Kopecký Lukáš
Kárník Dominik
1
1
Matouš Martin
Kindl Libor
1
1
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
9.
Růtová Dominika
Dvořáková Simona
1
9
Machková Julie
Ježková Lucie
4
1
6:0
6:3
 
12
3
2
0
1
0
               
71
81
9
11
4
5

Soupiska TENIS-CENTRUM DTJ HK E

jméno
nar.
BH
1
Rampír Jakub
30.10.2007
744
3
2
Vyčítal Vojtěch
17.08.2006
1029
1
3
Záleský Matěj
29.06.2006
1029
1
4
Kopecký Lukáš
25.01.2004
1029
1
5
Kárník Dominik
25.01.2003
1029
1
6
Dostál Marek
14.12.2008
1029
1
7
Hudec Václav
18.09.2008
1029
1
8
Krejčíř Pavel
30.09.2010
1029
1
9
Lovas Vít
06.05.2009
1029
1
10
Jahelka Štěpán
02.09.2009
1029
1
11
Pala Matyáš
28.06.2009
1029
1
21
Štětková Klára
14.04.2000
474
4
22
Dvořáková Simona
29.03.2005
226
9
23
Prouzová Anna-Marie
30.04.2004
773
3
24
Růtová Dominika
24.01.2006
927
1
25
Bezděková Ema
24.09.2006
927
1
26
Záleská Jasmína
12.10.2009
927
1

Soupiska TJ Lázně Bělohrad B

jméno
nar.
BH
1
Machek Vladimír
28.05.1995
526
4
2
Veselý František
28.03.2003
387
6
3
Štrait Petr
09.11.1971
634
4
4
Klejch Adam
11.03.2002
1029
1
5
Pelikán Tomáš
05.09.1991
1029
1
6
Matouš Martin
29.03.1999
1029
1
7
Kindl Libor
20.01.1973
1029
1
8
Kulhánek Jáchym
13.01.2005
1029
1
9
Kindl Samuel
01.01.2012
1029
1
10
Ochvat Radim
14.06.1977
1029
1
21
Machková Julie
12.02.1993
506
4
22
Záveská Jaroslava
04.02.1964
927
1
23
Machková Vladimíra
04.02.1964
927
1
24
Ježková Lucie
10.05.2006
927
1
25
Davidová Štěpánka
28.05.2005
927
1