Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

03 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
Tisknout
5
1
36:18
77:46
529:403
11
2
LTC Pardubice C
Tisknout
5
1
35:19
79:43
558:382
11
3
TK Česká Třebová, z.s. B
Tisknout
5
1
33:20
70:43
513:399
11
4
TO TJ Svitavy B
Tisknout
4
2
29:25
62:56
460:496
10
5
TO SK Žamberk A
Tisknout
3
3
34:20
71:45
532:387
9
6
TK SB Světlá n.Sáz.
Tisknout
2
4
19:35
44:76
399:523
8
7
USK Pardubice
Tisknout
0
6
16:38
41:80
396:547
6
8
TK Dolní Dobrouč
Tisknout
0
6
13:40
30:85
321:571
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
15.6.2024 NT 23.6.2024
21
TK Dolní Dobrouč TK Česká Třebová, z.s. B
3:5
6:10
53:78
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Pospíšil Karel
1
Ploc Matouš
1
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
2.
Sokolová Marie (H)
1
Blažková Kateřina
4
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
3.
Čevorová Nela (H)
1
Rybičková Gabriela
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
4.
Rojek Pavel
1
Petráž Jiří
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
5.
Novák Kryštof
1
Klíma Petr
1
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
6.
Sokolová Marie (H)
Čevorová Nela (H)
1
1
Blažková Kateřina
Rybičková Gabriela
4
1
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
7.
Pospíšil Karel
Rojek Pavel
1
1
Ploc Matouš
Petráž Jiří
1
1
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
8.
Hlaváč Jan
Novák Kryštof
1
1
Oppitz Dennis
Klíma Petr
1
1
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
               
53
78
6
10
3
5

Soupiska TK Dolní Dobrouč

jméno
nar.
BH
1
Junek Jan
13.02.1990
1029
1
2
Paulson David
19.02.1996
1029
1
3
Hlaváč Jan
20.05.1994
1029
1
4
Studnička Karel
19.05.1997
1029
1
5
Pospíšil Karel
22.05.1971
1029
1
6
Smékal Arthur
30.01.1996
1029
1
7
Rojek Pavel
10.07.1975
1029
1
8
Bečička Robin
21.10.1994
1029
1
9
Novák Kryštof
25.04.2004
1029
1
10
Krejčí Štěpán
12.05.2009
1029
1
21
Junková Iveta
15.01.1993
773
3
22
Sokolová Marie (H)
14.05.2003
927
1
23
Sokolová Klára (H)
09.04.1998
927
1
24
Krejčí Eliška
20.11.2005
927
1
25
Čevorová Nela (H)
15.05.2009
927
1
26
Kubíčková Laura
08.08.2009
927
1
27
Kubíčková Tereza
08.12.2008
927
1

Soupiska TK Česká Třebová, z.s. B

jméno
nar.
BH
1
Blažek Tomáš
30.12.1994
700
4
2
Šafář Petr
27.10.1976
947
3
3
Maršík Matyáš (H)
31.12.2010
1029
1
4
Ploc Matouš
14.11.2008
1029
1
5
Salivar Sebastian
31.05.2009
1029
1
6
Petráž Jiří
19.02.1985
1029
1
7
Hipský Jiří
09.04.1984
1029
1
8
Klíma Petr
20.08.2006
1029
1
9
Marek Patrik
17.02.2008
1029
1
10
Oppitz Dennis
03.09.2007
1029
1
21
Schovancová Alena
27.03.2009
616
4
22
Blažková Kateřina
24.01.2009
436
4
23
Rybičková Gabriela
10.07.2007
927
1
24
Košková Aneta
19.07.2010
927
1
25
Rybičková Karolína
19.05.2009
927
1
26
Hýblová Zuzana
20.06.2008
927
1
27
Halamová Natálie
24.01.2009
927
1