Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

03 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
Tisknout
5
0
33:12
71:32
477:309
10
2
LTC Pardubice C
Tisknout
4
1
29:16
65:37
464:330
9
3
TK Česká Třebová, z.s. B
Tisknout
4
1
28:17
60:37
435:346
9
4
TO TJ Svitavy B
Tisknout
3
2
23:22
50:49
385:424
8
5
TO SK Žamberk A
Tisknout
2
3
26:19
55:43
429:348
7
6
TK SB Světlá n.Sáz.
Tisknout
2
3
16:29
37:64
327:448
7
7
USK Pardubice
Tisknout
0
5
15:30
39:64
357:444
5
8
TK Dolní Dobrouč
Tisknout
0
5
10:35
24:75
268:493
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
1.6.2024 NT 16.6.2024
17
TK Česká Třebová, z.s. B LTC Pardubice C
3:6
8:13
73:94
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Blažek Tomáš
4
Berka Vojtěch
4
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
2.
Ploc Matouš
1
Šmejc Dominik
1
6:2
2:6
1:0
9
8
2
1
1
0
3.
Blažková Kateřina
4
Vlkovská Veronika
6
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
4.
Rybičková Gabriela
1
Vlkovská Tereza
6
6:4
4:6
0:1
10
11
1
2
0
1
5.
Petráž Jiří
1
Zalabák Ondřej
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
6.
Klíma Petr
1
Novotný Matěj
1
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
7.
Schovancová Alena
Blažková Kateřina
4
4
Vlkovská Veronika
Vlkovská Tereza
6
6
6:7
3:6
 
9
13
0
2
0
1
8.
Blažek Tomáš
Šafář Petr
4
3
Berka Vojtěch
Novotný Matěj
4
1
6:3
7:6
 
13
9
2
0
1
0
9.
Petráž Jiří
Ploc Matouš
1
1
Šmejc Dominik
Zalabák Ondřej
1
1
4:6
7:6
0:1
11
13
1
2
0
1
               
73
94
8
13
3
6

Soupiska TK Česká Třebová, z.s. B

jméno
nar.
BH
1
Blažek Tomáš
30.12.1994
700
4
2
Šafář Petr
27.10.1976
947
3
3
Maršík Matyáš (H)
31.12.2010
1029
1
4
Ploc Matouš
14.11.2008
1029
1
5
Salivar Sebastian
31.05.2009
1029
1
6
Petráž Jiří
19.02.1985
1029
1
7
Hipský Jiří
09.04.1984
1029
1
8
Klíma Petr
20.08.2006
1029
1
9
Marek Patrik
17.02.2008
1029
1
10
Oppitz Dennis
03.09.2007
1029
1
21
Schovancová Alena
27.03.2009
616
4
22
Blažková Kateřina
24.01.2009
436
4
23
Rybičková Gabriela
10.07.2007
927
1
24
Košková Aneta
19.07.2010
927
1
25
Rybičková Karolína
19.05.2009
927
1
26
Hýblová Zuzana
20.06.2008
927
1
27
Halamová Natálie
24.01.2009
927
1

Soupiska LTC Pardubice C

jméno
nar.
BH
1
Skokan Ondřej
17.05.2003
212
9
2
Berka Vojtěch
15.03.2002
480
4
3
Vala Filip
23.07.2004
1029
1
4
Šmejc Dominik
20.06.2009
1029
1
5
Zalabák Ondřej
19.06.2006
1029
1
6
VAVERKA DAN
30.01.2009
1029
1
7
Veigert Vojtěch
16.06.2003
1029
1
8
Papoušek David
15.11.2003
1029
1
9
Novotný Matěj
18.10.2008
1029
1
10
Starý Jan
05.01.2007
1029
1
11
Nekut Václav
19.08.2003
1029
1
12
Vondráček David
18.11.2008
1029
1
21
Vlkovská Veronika
06.09.1997
325
6
22
Heřmanová Ráchel
22.02.2003
136
12
23
Kučerová Tereza
11.12.2001
117
12
24
Shejbalová Tereza
01.06.2007
182
9
25
Vlkovská Tereza
30.01.2006
318
6
26
Hönigová Adéla
02.06.2009
927
1
27
Doležalová Nicol
29.03.2004
927
1
28
Kubátová Lucie
03.01.2008
927
1