Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

03 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
Tisknout
5
1
36:18
77:46
529:403
11
2
LTC Pardubice C
Tisknout
5
1
35:19
79:43
558:382
11
3
TK Česká Třebová, z.s. B
Tisknout
5
1
33:20
70:43
513:399
11
4
TO TJ Svitavy B
Tisknout
4
2
29:25
62:56
460:496
10
5
TO SK Žamberk A
Tisknout
3
3
34:20
71:45
532:387
9
6
TK SB Světlá n.Sáz.
Tisknout
2
4
19:35
44:76
399:523
8
7
USK Pardubice
Tisknout
0
6
16:38
41:80
396:547
6
8
TK Dolní Dobrouč
Tisknout
0
6
13:40
30:85
321:571
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2024 NT 5.5.2024
1
TK Česká Třebová, z.s. B USK Pardubice
6:3
12:7
88:67
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Blažek Tomáš
4
Ruprecht Daniel
1
2:6
6:2
1:0
9
8
2
1
1
0
2.
Šafář Petr
3
Herrmann Vojtěch (H)
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
3.
Blažková Kateřina
4
Ruprechtová Michaela
3
5:7
4:6
 
9
13
0
2
0
1
4.
Rybičková Gabriela
1
Švadlenková Tereza (H)
1
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
5.
Maršík Matyáš (H)
1
Heřman Sebastian
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
6.
Salivar Sebastian
1
Tilšer Jan
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
7.
Blažková Kateřina
Rybičková Gabriela
4
1
Ruprechtová Michaela
Švadlenková Tereza (H)
3
1
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
8.
Blažek Tomáš
Šafář Petr
4
3
Ruprecht Daniel
Heřman Sebastian
1
1
6:2
7:6
 
13
8
2
0
1
0
9.
Maršík Matyáš (H)
Salivar Sebastian
1
1
Herrmann Vojtěch (H)
Tilšer Jan
1
1
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
               
88
67
12
7
6
3

Soupiska TK Česká Třebová, z.s. B

jméno
nar.
BH
1
Blažek Tomáš
30.12.1994
700
4
2
Šafář Petr
27.10.1976
947
3
3
Maršík Matyáš (H)
31.12.2010
1029
1
4
Ploc Matouš
14.11.2008
1029
1
5
Salivar Sebastian
31.05.2009
1029
1
6
Petráž Jiří
19.02.1985
1029
1
7
Hipský Jiří
09.04.1984
1029
1
8
Klíma Petr
20.08.2006
1029
1
9
Marek Patrik
17.02.2008
1029
1
10
Oppitz Dennis
03.09.2007
1029
1
21
Schovancová Alena
27.03.2009
616
4
22
Blažková Kateřina
24.01.2009
436
4
23
Rybičková Gabriela
10.07.2007
927
1
24
Košková Aneta
19.07.2010
927
1
25
Rybičková Karolína
19.05.2009
927
1
26
Hýblová Zuzana
20.06.2008
927
1
27
Halamová Natálie
24.01.2009
927
1

Soupiska USK Pardubice

jméno
nar.
BH
1
Marek Petr
25.09.1978
1029
1
2
Ruprecht Daniel
12.07.1996
1029
1
3
Herrmann Vojtěch (H)
09.04.1989
1029
1
4
Heřman Sebastian
15.10.1991
1029
1
5
Langr Petr
15.03.1995
1029
1
6
Komers David
18.09.1972
1029
1
7
Tilšer Jan
16.04.1996
1029
1
8
Kudýn Ondřej
08.03.1983
1029
1
21
Ruprechtová Michaela
06.11.1990
641
3
22
Zálabská Eva (H)
22.04.1961
616
4
23
Kmošková Natálie (H)
30.10.1998
927
1
24
Švadlenková Tereza (H)
25.06.1999
927
1
25
Housková Radka
21.09.1984
927
1