Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

Oblastní soutěž skupina A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Slavia Orlová C
Tisknout
5
0
32:13
67:30
449:316
10
2
TK TENNISPOINT FM
Tisknout
4
1
38:7
79:19
494:250
9
3
TK SC OSTRAVA B
Tisknout
4
1
29:16
64:36
458:338
9
4
TK Dolní Benešov
Tisknout
2
3
14:31
31:65
315:448
7
5
TK ARBREX-OSTRAVA
Tisknout
1
4
17:28
39:58
362:419
6
6
TO VOKD Ostrava-Poruba
Tisknout
1
3
11:25
21:53
238:363
5
7
Tenisklub7
Tisknout
0
5
12:33
29:69
269:451
5
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
11.05.2024
16
TK SC OSTRAVA B Tenisklub7
6:3
13:8
91:65
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Pečonka Jaromír
1
Ondračka Jakub
1
1:6
6:4
1:0
8
10
2
1
1
0
2.
Franc Jakub
1
Stacho Martin
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
3.
Rysová Amálie
4
Střondalová Agáta
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
4.
Kuropčáková Klára
1
Hanzelková Adéla (H)
1
4:6
6:0
1:0
11
6
2
1
1
0
5.
Ševčík Tadeáš
1
Dohnal Jiří
1
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
6.
Eliáš Miroslav
1
Ztratil Lukáš
1
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
7.
Pečonka Jaromír
Franc Jakub
1
1
Ondračka Jakub
Dohnal Jiří
1
1
6:2
3:6
0:1
9
9
1
2
0
1
8.
Ševčík Tadeáš
Eliáš Miroslav
1
1
Stacho Martin
Ztratil Lukáš
1
1
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
9.
Rysová Amálie
Kuropčáková Klára
4
1
Střondalová Agáta
Hanzelková Adéla (H)
1
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
               
91
65
13
8
6
3

Soupiska TK SC OSTRAVA B

jméno
nar.
BH
1
Klimša Ondřej
15.07.2008
1029
1
2
Pečonka Jaromír
03.10.2008
1029
1
3
Franc Jakub
26.06.2009
1029
1
4
Černý Jakub
27.06.2004
1029
1
5
Ševčík Tadeáš
07.01.2005
1029
1
6
Černý Jan
30.01.1995
1029
1
7
Rett Matouš
02.02.2007
1029
1
8
Dvořák Hynek
01.09.2008
1029
1
9
Lach Damián
24.01.2008
1029
1
10
Zgórecki Filip
04.05.2008
1029
1
11
Černý Jindřich
01.02.1966
1029
1
12
Eliáš Miroslav
16.10.1979
1029
1
21
Eliášová Veronika
03.11.2008
556
4
22
Rysová Amálie
17.05.2007
515
4
23
Skácelová Natálie Jana
11.01.2010
616
4
24
Dihlová Nela
05.06.2009
927
1
25
Macura Nela
14.02.2011
927
1
26
Kuropčáková Klára
25.12.2003
927
1
27
Kotová Elisabeth
28.05.2009
927
1
28
Kotová Charlotte
08.01.2007
927
1

Soupiska Tenisklub7

jméno
nar.
BH
1
Ondračka Jakub
19.09.1972
1029
1
2
Řezníček Jakub
30.09.1996
1029
1
3
Mika Tomáš (H)
19.07.1978
1029
1
4
Dohnal Jiří
06.12.2005
1029
1
5
Stacho Martin
12.06.1975
1029
1
6
Malinovský Sebastian
11.08.2009
1029
1
7
Krpec Martin
08.07.2009
1029
1
8
Lehnert Lukáš
20.01.2009
1029
1
9
Ztratil Lukáš
19.10.2006
1029
1
10
Cvek Albert
26.10.2008
1029
1
11
Fajkus Matyáš
01.04.2010
1029
1
12
Doležil Daniel
27.08.2008
1029
1
21
Střondalová Agáta
19.07.2008
927
1
22
Borovská Barbora
08.01.2010
927
1
23
Hanzelková Adéla (H)
27.04.2009
927
1
24
Belošovičová Karolína (H)
11.02.2009
927
1
25
Veselková Klára
28.05.2010
927
1
26
Izabela Kaminská
07.12.2007
927
1
27
Matusíková Zuzana
19.11.2011
927
1