Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2023

Věková kategorie: dorost

Liga JUNIOR TOUR

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK PRECHEZA Přerov o.s. B
Tisknout
7
0
55:8
113:26
726:347
14
2
TK Na Dolině -Tennis Hill Havířov B
Tisknout
6
1
43:20
94:47
621:442
13
3
TK SC OSTRAVA
Tisknout
4
3
31:32
71:71
573:565
11
4
SK JC Sport Opava A
Tisknout
4
3
28:35
66:76
533:565
11
5
TK DEZA Valašské Meziříčí A
Tisknout
3
4
38:25
82:57
608:474
10
6
TJ Start Ostrava-Poruba B
Tisknout
2
5
24:39
54:86
493:615
9
7
Pašťa tenis, z.s.
Tisknout
2
5
19:44
42:91
401:651
9
8
SK Vitality Slezsko o.s. A
Tisknout
0
7
14:49
34:102
373:669
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
07.05.2023
7
TK SC OSTRAVA TJ Start Ostrava-Poruba B
6:3
14:6
102:65
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Tomasiak Jakub (EU)
12
Mróz Lukáš
6
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
2.
Kalousek Kryštof (H)
12
Gawlik Julian Jan (EU)
6
6:0
6:4
 
12
4
2
0
1
0
3.
Dihlová Nela
6
Bendova Valentyna (H)
12
6:3
2:6
0:1
8
10
1
2
0
1
4.
Krstovská Agáta
1
Gebauerová Agáta
1
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
5.
Fedor Jakub (H)
6
Onderka Sebastian
4
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
6.
Klimša Ondřej
6
Slováček Martin
1
7:5
7:5
 
14
10
2
0
1
0
7.
Dihlová Nela
Krstovská Agáta
6
1
Bendova Valentyna (H)
Gebauerová Agáta
12
1
6:0
6:7
0:1
12
8
1
2
0
1
8.
Tomasiak Jakub (EU)
Fedor Jakub (H)
12
6
Gawlik Julian Jan (EU)
Onderka Sebastian
6
4
7:5
6:1
 
13
6
2
0
1
0
9.
Kalousek Kryštof (H)
Klimša Ondřej
12
6
Mróz Lukáš
Slováček Martin
6
1
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
               
102
65
14
6
6
3

Soupiska TK SC OSTRAVA

jméno
nar.
BH
1
Tomasiak Jakub (EU)
22.06.2006
156
12
2
Kalousek Kryštof (H)
20.02.2006
186
12
3
Fedor Jakub (H)
15.03.2009
368
6
4
Klimša Ondřej
15.07.2008
379
6
5
Pečonka Jaromír
03.10.2008
445
6
6
Franc Jakub
26.06.2009
495
4
7
Mrvík Ondřej (H)
10.06.2005
1138
1
8
Pečonka Radovan
28.12.2010
1138
1
9
Rett Matouš
02.02.2007
1138
1
10
Novák Matyáš
18.08.2007
1138
1
11
Dvořák Hynek
01.09.2008
1138
1
12
Dvořák David
12.10.2006
1138
1
21
Dostálová Christina (H)
16.04.2009
233
9
22
Dihlová Nela
05.06.2009
288
6
23
Eliášová Veronika
03.11.2008
390
4
24
Rysová Amálie
17.05.2007
452
4
25
Dufková Viktorie
09.07.2010
597
3
26
Krstovská Agáta
25.11.2005
798
1
27
Kolková Emma
23.02.2008
798
1
28
Macura Nela
14.02.2011
798
1

Soupiska TJ Start Ostrava-Poruba B

jméno
nar.
BH
1
Mróz Lukáš
12.08.2007
357
6
2
Gawlik Julian Jan (EU)
10.04.2006
421
6
3
Onderka Sebastian
30.11.2008
506
4
4
Prokop Michael
08.08.2006
783
3
5
Slováček Martin
02.03.2010
1138
1
6
Baránek Matyáš
14.05.2005
1138
1
7
Jůza Ondřej
18.02.2006
1138
1
8
Slováček Adam
11.07.2006
1138
1
9
Haas Jakub Hugo
15.06.2010
1138
1
10
Šiler Filip
22.12.2010
1138
1
11
Baránek Denis
20.01.2010
1138
1
12
Telnar Adam
17.05.2011
1138
1
21
Bendova Valentyna (H)
13.05.2008
113
12
22
Mičaníková Anna
10.06.2008
722
3
23
Losková Veronika
20.09.2005
603
3
24
Gebauerová Agáta
06.04.2010
798
1
25
Kuncová Markéta
05.02.2007
798
1
26
Váňová Aneta
10.07.2009
798
1
27
Němčanská Kateřina
01.05.2009
798
1
28
Klimentová Barbora
26.01.2011
798
1