Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2023

Věková kategorie: dorost

Liga JUNIOR TOUR

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK PRECHEZA Přerov o.s. B
Tisknout
7
0
55:8
113:26
726:347
14
2
TK Na Dolině -Tennis Hill Havířov B
Tisknout
6
1
43:20
94:47
621:442
13
3
TK SC OSTRAVA
Tisknout
4
3
31:32
71:71
573:565
11
4
SK JC Sport Opava A
Tisknout
4
3
28:35
66:76
533:565
11
5
TK DEZA Valašské Meziříčí A
Tisknout
3
4
38:25
82:57
608:474
10
6
TJ Start Ostrava-Poruba B
Tisknout
2
5
24:39
54:86
493:615
9
7
Pašťa tenis, z.s.
Tisknout
2
5
19:44
42:91
401:651
9
8
SK Vitality Slezsko o.s. A
Tisknout
0
7
14:49
34:102
373:669
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
04.06.2023
21
TK Na Dolině -Tennis Hill Havířov B TJ Start Ostrava-Poruba B
7:2
16:7
99:66
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Káňa Viktor
15
Gawlik Julian Jan (EU)
6
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
2.
Pešat Oliver
15
Onderka Sebastian
4
6:1
7:5
 
13
6
2
0
1
0
3.
Fížová Monika
9
Bendova Valentyna (H)
12
6:2
5:7
0:1
11
10
1
2
0
1
4.
Piteráková Dominika (H)
4
Gebauerová Agáta
1
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
5.
Jüttner Maxmilián
3
Prokop Michael
3
1:6
6:4
1:0
8
10
2
1
1
0
6.
Petr Jiří
1
Slováček Martin
1
6:0
4:6
0:1
10
7
1
2
0
1
7.
Fížová Monika
Piteráková Dominika (H)
9
4
Bendova Valentyna (H)
Gebauerová Agáta
12
1
3:6
6:2
1:0
10
8
2
1
1
0
8.
Káňa Viktor
Pešat Oliver
15
15
Gawlik Julian Jan (EU)
Prokop Michael
6
3
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
9.
Jüttner Maxmilián
Petr Jiří
3
1
Onderka Sebastian
Slováček Martin
4
1
4:6
6:4
1:0
11
10
2
1
1
0
               
99
66
16
7
7
2

Soupiska TK Na Dolině -Tennis Hill Havířov B

jméno
nar.
BH
1
Olšar Štěpán (H)
15.09.2005
71
20
2
Krakovský Denis
12.04.2006
82
20
3
Káňa Viktor
09.02.2007
119
15
4
Pešat Oliver
19.02.2007
122
15
5
Wygona Jan Karol (EU)
31.05.2007
203
12
6
Kovář Adam
21.11.2007
201
12
7
Hanák Ondřej
21.06.2007
252
9
8
Drlík David
25.03.2010
1049
3
9
Jüttner Maxmilián
27.02.2006
807
3
10
Petr Jiří
16.08.2008
1138
1
21
Piteráková Natálie
27.08.2007
119
12
22
Fížová Monika
17.02.2005
162
9
23
Felux Charlotte
05.10.2007
136
12
24
Navrátilová Liliana
25.05.2006
243
6
25
Piteráková Dominika (H)
08.12.2009
494
4

Soupiska TJ Start Ostrava-Poruba B

jméno
nar.
BH
1
Mróz Lukáš
12.08.2007
357
6
2
Gawlik Julian Jan (EU)
10.04.2006
421
6
3
Onderka Sebastian
30.11.2008
506
4
4
Prokop Michael
08.08.2006
783
3
5
Slováček Martin
02.03.2010
1138
1
6
Baránek Matyáš
14.05.2005
1138
1
7
Jůza Ondřej
18.02.2006
1138
1
8
Slováček Adam
11.07.2006
1138
1
9
Haas Jakub Hugo
15.06.2010
1138
1
10
Šiler Filip
22.12.2010
1138
1
11
Baránek Denis
20.01.2010
1138
1
12
Telnar Adam
17.05.2011
1138
1
21
Bendova Valentyna (H)
13.05.2008
113
12
22
Mičaníková Anna
10.06.2008
722
3
23
Losková Veronika
20.09.2005
603
3
24
Gebauerová Agáta
06.04.2010
798
1
25
Kuncová Markéta
05.02.2007
798
1
26
Váňová Aneta
10.07.2009
798
1
27
Němčanská Kateřina
01.05.2009
798
1
28
Klimentová Barbora
26.01.2011
798
1