Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2023

Věková kategorie: dorost

Liga JUNIOR TOUR

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK PRECHEZA Přerov o.s. B
Tisknout
7
0
55:8
113:26
726:347
14
2
TK Na Dolině -Tennis Hill Havířov B
Tisknout
6
1
43:20
94:47
621:442
13
3
TK SC OSTRAVA
Tisknout
4
3
31:32
71:71
573:565
11
4
SK JC Sport Opava A
Tisknout
4
3
28:35
66:76
533:565
11
5
TK DEZA Valašské Meziříčí A
Tisknout
3
4
38:25
82:57
608:474
10
6
TJ Start Ostrava-Poruba B
Tisknout
2
5
24:39
54:86
493:615
9
7
Pašťa tenis, z.s.
Tisknout
2
5
19:44
42:91
401:651
9
8
SK Vitality Slezsko o.s. A
Tisknout
0
7
14:49
34:102
373:669
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
30.04..2023
2
TJ Start Ostrava-Poruba B TK DEZA Valašské Meziříčí A
3:6
8:12
69:91
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Mróz Lukáš
6
Nezval Jakub
9
3:6
6:2
0:1
9
9
1
2
0
1
2.
Gawlik Julian Jan (EU)
6
Křesala Matyáš
6
6:3
7:6
 
13
9
2
0
1
0
3.
Gebauerová Agáta
1
Slováková Kamila
4
6:3
5:7
0:1
11
11
1
2
0
1
4.
Kuncová Markéta
1
Mičolová Nela
4
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
5.
Prokop Michael
3
Svozil Václav
6
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
6.
Slováček Martin
1
Bobek Vojtěch
4
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
7.
Gebauerová Agáta
Kuncová Markéta
1
1
Slováková Kamila
Mičolová Nela
4
4
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
8.
Mróz Lukáš
Prokop Michael
6
3
Nezval Jakub
Svozil Václav
9
6
6:7
3:6
 
9
13
0
2
0
1
9.
Gawlik Julian Jan (EU)
Slováček Martin
6
1
Křesala Matyáš
Bobek Vojtěch
6
4
7:6
6:4
 
13
10
2
0
1
0
               
69
91
8
12
3
6

Soupiska TJ Start Ostrava-Poruba B

jméno
nar.
BH
1
Mróz Lukáš
12.08.2007
357
6
2
Gawlik Julian Jan (EU)
10.04.2006
421
6
3
Onderka Sebastian
30.11.2008
506
4
4
Prokop Michael
08.08.2006
783
3
5
Slováček Martin
02.03.2010
1138
1
6
Baránek Matyáš
14.05.2005
1138
1
7
Jůza Ondřej
18.02.2006
1138
1
8
Slováček Adam
11.07.2006
1138
1
9
Haas Jakub Hugo
15.06.2010
1138
1
10
Šiler Filip
22.12.2010
1138
1
11
Baránek Denis
20.01.2010
1138
1
12
Telnar Adam
17.05.2011
1138
1
21
Bendova Valentyna (H)
13.05.2008
113
12
22
Mičaníková Anna
10.06.2008
722
3
23
Losková Veronika
20.09.2005
603
3
24
Gebauerová Agáta
06.04.2010
798
1
25
Kuncová Markéta
05.02.2007
798
1
26
Váňová Aneta
10.07.2009
798
1
27
Němčanská Kateřina
01.05.2009
798
1
28
Klimentová Barbora
26.01.2011
798
1

Soupiska TK DEZA Valašské Meziříčí A

jméno
nar.
BH
1
Nezval Jakub
09.10.2006
238
9
2
Křesala Matyáš
23.04.2007
368
6
3
Svozil Václav
18.09.2008
374
6
4
Bobek Vojtěch
21.03.2005
590
4
5
Horský Tobiáš (H)
22.12.2009
704
4
6
Konečný Viktor
02.07.2008
829
3
7
Šipula David
21.05.2009
979
3
8
Syryčanský Adam
23.07.2009
1138
1
9
Horák Matěj
16.11.2009
1138
1
10
Sýkora Ondřej
26.04.2010
1138
1
11
Polášek Petr
02.07.2009
1138
1
12
Kapitán Štěpán
04.02.2010
1138
1
21
Slováková Kamila
27.09.2005
387
4
22
Mičolová Nela
12.12.2005
368
4
23
Janošková Amálie
04.04.2007
182
9
24
Denková Adéla
18.03.2006
657
3
25
Bečičková Laura
25.08.2009
704
3
26
Višňovská Vanessa
28.01.2010
537
4
27
MIČOLOVÁ BEATA
30.01.2009
798
1
28
Švolbová Nela
04.10.2007
798
1