Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2023

Věková kategorie: dorost

Liga JUNIOR TOUR

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK PRECHEZA Přerov o.s. B
Tisknout
7
0
55:8
113:26
726:347
14
2
TK Na Dolině -Tennis Hill Havířov B
Tisknout
6
1
43:20
94:47
621:442
13
3
TK SC OSTRAVA
Tisknout
4
3
31:32
71:71
573:565
11
4
SK JC Sport Opava A
Tisknout
4
3
28:35
66:76
533:565
11
5
TK DEZA Valašské Meziříčí A
Tisknout
3
4
38:25
82:57
608:474
10
6
TJ Start Ostrava-Poruba B
Tisknout
2
5
24:39
54:86
493:615
9
7
Pašťa tenis, z.s.
Tisknout
2
5
19:44
42:91
401:651
9
8
SK Vitality Slezsko o.s. A
Tisknout
0
7
14:49
34:102
373:669
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
14.05.2023
14
SK JC Sport Opava A TJ Start Ostrava-Poruba B
6:3
13:7
99:72
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Střílka Sven (H)
9
Mróz Lukáš
6
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
2.
Bradík Jonáš
6
Gawlik Julian Jan (EU)
6
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
3.
Ploskuňáková Lucie (H)
6
Bendova Valentyna (H)
12
5:7
4:6
 
9
13
0
2
0
1
4.
Bártová Natálie
1
Gebauerová Agáta
1
4:6
6:3
1:0
11
9
2
1
1
0
5.
Foldyna Ondřej
4
Onderka Sebastian
4
4:6
0:6
 
4
12
0
2
0
1
6.
Kuřitka Adam
4
Slováček Martin
1
6:3
7:6
 
13
9
2
0
1
0
7.
Střílka Sven (H)
Kuřitka Adam
9
4
Mróz Lukáš
Onderka Sebastian
6
4
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
8.
Bradík Jonáš
Foldyna Ondřej
6
4
Gawlik Julian Jan (EU)
Slováček Martin
6
1
6:7
6:0
0:1
12
8
1
2
0
1
9.
Ploskuňáková Lucie (H)
Bártová Natálie
6
1
Bendova Valentyna (H)
Gebauerová Agáta
12
1
7:5
7:6
 
14
11
2
0
1
0
               
99
72
13
7
6
3

Soupiska SK JC Sport Opava A

jméno
nar.
BH
1
Střílka Sven (H)
20.10.2008
315
9
2
Bradík Jonáš
04.02.2007
328
6
3
Kuřitka Lukáš
11.10.2006
366
6
4
Foldyna Ondřej
03.01.2006
503
4
5
Kuřitka Adam
02.06.2005
738
4
6
Drastík Matyáš
15.04.2005
912
3
7
Podzemný Jiří
07.07.2006
1138
1
8
Rožnovský Matyáš
04.01.2006
1138
1
9
Mierva Sebastian
01.07.2005
1138
1
10
Neiser Jiří
22.08.2006
1138
1
11
Malík Tadeáš
13.07.2005
1138
1
12
Onderka Karel
15.03.2006
1138
1
21
Cinková Natálie (H)
24.09.2005
32
25
22
Ploskuňáková Lucie (H)
19.02.2009
334
6
23
Kalavská Karin
25.11.2009
271
6
24
Sněhotová Karolína
13.11.2009
342
6
25
Tesařová Emily
21.06.2008
772
3
26
Bártová Natálie
03.01.2005
798
1
27
Knapíková Ellen
14.05.2009
798
1
28
Miketová Amálie
06.09.2007
798
1

Soupiska TJ Start Ostrava-Poruba B

jméno
nar.
BH
1
Mróz Lukáš
12.08.2007
357
6
2
Gawlik Julian Jan (EU)
10.04.2006
421
6
3
Onderka Sebastian
30.11.2008
506
4
4
Prokop Michael
08.08.2006
783
3
5
Slováček Martin
02.03.2010
1138
1
6
Baránek Matyáš
14.05.2005
1138
1
7
Jůza Ondřej
18.02.2006
1138
1
8
Slováček Adam
11.07.2006
1138
1
9
Haas Jakub Hugo
15.06.2010
1138
1
10
Šiler Filip
22.12.2010
1138
1
11
Baránek Denis
20.01.2010
1138
1
12
Telnar Adam
17.05.2011
1138
1
21
Bendova Valentyna (H)
13.05.2008
113
12
22
Mičaníková Anna
10.06.2008
722
3
23
Losková Veronika
20.09.2005
603
3
24
Gebauerová Agáta
06.04.2010
798
1
25
Kuncová Markéta
05.02.2007
798
1
26
Váňová Aneta
10.07.2009
798
1
27
Němčanská Kateřina
01.05.2009
798
1
28
Klimentová Barbora
26.01.2011
798
1