Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2023

Věková kategorie: dospělí

07. 2.třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TO Bohemians Praha A
Tisknout
7
0
50:13
104:33
705:410
14
2
LTC Svoboda Praha B
Tisknout
5
2
38:25
81:52
622:522
12
3
SK Meteor Praha B
Tisknout
4
3
35:28
75:58
576:516
11
4
TJ Sokol Vysočany D
Tisknout
4
3
31:32
66:70
587:595
11
5
TC ESO Praha z.s. A
Tisknout
3
4
29:34
62:77
518:624
10
6
VŠTJ Ekonom Praha
Tisknout
3
4
28:35
65:76
568:590
10
7
Tempo Praha A
Tisknout
2
5
20:43
43:88
465:644
9
8
TK Sokol Horní Počernice,p.s. A
Tisknout
0
7
21:42
45:87
507:647
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
17.06.2023
21
LTC Svoboda Praha B Tempo Praha A
6:3
12:6
89:63
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Reichl David
4
Bárta Miroslav
1
7:5
6:4
 
13
9
2
0
1
0
2.
Lesch Adam
3
Soukup Jakub
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
3.
Michálková Julie (H)
4
Hronová Kateřina
1
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
4.
Mrňavý Lukáš
1
Moroz Nikola
1
6:3
6:0
 
12
3
2
0
1
0
5.
Maděra Štěpán
1
Lisner Adam
1
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
6.
Sochůrková Viktorie
1
Pokorná Pavlína
3
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
7.
Reichl David
Lesch Adam
4
3
Bárta Miroslav
Soukup Jakub
1
1
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
8.
Maděra Štěpán
Mrňavý Lukáš
1
1
Moroz Nikola
Lisner Adam
1
1
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
9.
Michálková Julie (H)
Sochůrková Viktorie
4
1
Hronová Kateřina
Pokorná Pavlína
1
3
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
               
89
63
12
6
6
3

Soupiska LTC Svoboda Praha B

jméno
nar.
BH
1
Reichl David
21.08.1994
423
4
2
Lesch Adam
04.08.2000
677
3
3
Řádek Pavel
11.03.1985
954
1
4
Vaněk Jan
03.04.1987
954
1
5
Mrňavý Lukáš
15.04.1980
954
1
6
Vokáč David
25.11.1979
954
1
7
Maděra Štěpán
01.08.1980
954
1
8
Kuchař Jan
28.03.1989
954
1
9
Kanda Hugo
07.10.2004
954
1
21
Michálková Julie (H)
27.03.2001
554
4
22
Brožová Eva
19.07.1987
826
1
23
Čutková Nikola
29.12.2003
826
1
24
Leschová Sára
02.03.2002
826
1
25
Sochůrková Viktorie
03.01.2006
826
1
26
Jandová Sára (H)
25.10.2005
826
1

Soupiska Tempo Praha A

jméno
nar.
BH
1
Musil Mathias (H)
08.08.2002
954
1
2
Krautman Christopher Joseph (H)
14.03.2004
954
1
3
Bárta Miroslav
21.07.1995
954
1
4
Soukup Jakub
03.03.1998
954
1
5
Vňuk Juraj
03.04.2006
954
1
6
Moroz Nikola
03.05.2006
954
1
7
Lisner Adam
27.03.2004
954
1
8
Rychetský Matyáš
14.06.2005
954
1
9
Kynčl Jiří
11.06.1971
954
1
10
Kraft Daniel
11.12.2008
954
1
11
Hampl Tomáš
30.04.2010
954
1
12
Špánek Jaroslav
08.02.1969
954
1
21
Bicencová Anna (H)
16.02.2008
444
4
22
Lencová Tereza
01.11.2007
716
3
23
Pokorná Pavlína
18.09.1988
763
3
24
Hronová Kateřina
23.10.2007
826
1
25
Vňuková Monika
01.11.1995
826
1
26
Kasjaněnko Adéla
19.02.2008
826
1
27
Šolcová Zuzana
27.08.2012
826
1