Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2023

Věková kategorie: dospělí

07. 2.třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TO Bohemians Praha A
Tisknout
7
0
50:13
104:33
705:410
14
2
LTC Svoboda Praha B
Tisknout
5
2
38:25
81:52
622:522
12
3
SK Meteor Praha B
Tisknout
4
3
35:28
75:58
576:516
11
4
TJ Sokol Vysočany D
Tisknout
4
3
31:32
66:70
587:595
11
5
TC ESO Praha z.s. A
Tisknout
3
4
29:34
62:77
518:624
10
6
VŠTJ Ekonom Praha
Tisknout
3
4
28:35
65:76
568:590
10
7
Tempo Praha A
Tisknout
2
5
20:43
43:88
465:644
9
8
TK Sokol Horní Počernice,p.s. A
Tisknout
0
7
21:42
45:87
507:647
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
03.06.2023
20
Tempo Praha A TC ESO Praha z.s. A
6:3
13:7
104:73
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Musil Mathias (H)
1
Šidlík David
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
2.
Krautman Christopher Joseph (H)
1
Dostál Adam
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
3.
Bicencová Anna (H)
4
Prepslová Agáta (H)
12
6:4
6:7
6:7
18
18
1
2
0
1
4.
Pokorná Pavlína
3
Svobodová Eliška
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
5.
Moroz Nikola
1
Uhrín Patrik
1
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
6.
Lisner Adam
1
Svoboda Vojtěch
1
6:1
6:7
6:2
18
10
2
1
1
0
7.
Krautman Christopher Joseph (H)
Moroz Nikola
1
1
Dostál Adam
Šidlík David
1
1
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
8.
Pokorná Pavlína
Bicencová Anna (H)
3
4
Prepslová Agáta (H)
Svobodová Eliška
12
1
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
9.
Bárta Miroslav
Lisner Adam
1
1
Uhrín Patrik
Svoboda Vojtěch
1
1
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
               
104
73
13
7
6
3

Soupiska Tempo Praha A

jméno
nar.
BH
1
Musil Mathias (H)
08.08.2002
954
1
2
Krautman Christopher Joseph (H)
14.03.2004
954
1
3
Bárta Miroslav
21.07.1995
954
1
4
Soukup Jakub
03.03.1998
954
1
5
Vňuk Juraj
03.04.2006
954
1
6
Moroz Nikola
03.05.2006
954
1
7
Lisner Adam
27.03.2004
954
1
8
Rychetský Matyáš
14.06.2005
954
1
9
Kynčl Jiří
11.06.1971
954
1
10
Kraft Daniel
11.12.2008
954
1
11
Hampl Tomáš
30.04.2010
954
1
12
Špánek Jaroslav
08.02.1969
954
1
21
Bicencová Anna (H)
16.02.2008
444
4
22
Lencová Tereza
01.11.2007
716
3
23
Pokorná Pavlína
18.09.1988
763
3
24
Hronová Kateřina
23.10.2007
826
1
25
Vňuková Monika
01.11.1995
826
1
26
Kasjaněnko Adéla
19.02.2008
826
1
27
Šolcová Zuzana
27.08.2012
826
1

Soupiska TC ESO Praha z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Tocháček Marek
26.06.2002
268
9
2
Baudyš Robin
22.02.1985
954
1
3
Šidlík David
09.06.2004
954
1
4
Dostál Adam
11.05.2006
954
1
5
Uhrín Patrik
15.03.1996
954
1
6
Svoboda Vojtěch
04.01.1999
954
1
7
Janoštík Lukáš
02.02.2008
954
1
8
Chipashvili Giorgi (Z)
04.02.2007
954
1
9
Kusák Jan
16.08.2006
954
1
10
Milický Ondřej
29.03.2002
954
1
11
Červinka Bruno
02.06.2005
954
1
21
Prepslová Agáta (H)
13.05.2005
137
12
22
Ružičová Daniela
19.03.2002
826
1
23
Benáčková Veronika
22.06.2009
826
1
24
Svobodová Eliška
18.12.2004
826
1
25
Suková Klára
11.07.2003
826
1
26
Tučková Veronika
16.12.2003
826
1
27
Kubátová Nataly
17.10.2008
826
1
28
Kulhánková Klára
18.05.2003
826
1