Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2023

Věková kategorie: dospělí

07. 2.třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TO Bohemians Praha A
Tisknout
7
0
50:13
104:33
705:410
14
2
LTC Svoboda Praha B
Tisknout
5
2
38:25
81:52
622:522
12
3
SK Meteor Praha B
Tisknout
4
3
35:28
75:58
576:516
11
4
TJ Sokol Vysočany D
Tisknout
4
3
31:32
66:70
587:595
11
5
TC ESO Praha z.s. A
Tisknout
3
4
29:34
62:77
518:624
10
6
VŠTJ Ekonom Praha
Tisknout
3
4
28:35
65:76
568:590
10
7
Tempo Praha A
Tisknout
2
5
20:43
43:88
465:644
9
8
TK Sokol Horní Počernice,p.s. A
Tisknout
0
7
21:42
45:87
507:647
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
27.05.2023
14
SK Meteor Praha B Tempo Praha A
9:0
18:0
109:49
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Klofáč Tobiáš
4
Vňuk Juraj
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
2.
Andr Marek
3
Moroz Nikola
1
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
3.
Salame Lilly Jasmine
3
Lencová Tereza
3
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
4.
Drbalová Linda
1
Hronová Kateřina
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
5.
Zedek Jakub
1
Lisner Adam
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
6.
Velek Matěj
1
Kraft Daniel
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
7.
Salame Lilly Jasmine
Drbalová Linda
3
1
Lencová Tereza
Hronová Kateřina
3
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
8.
Klofáč Tobiáš
Velek Matěj
4
1
Vňuk Juraj
Moroz Nikola
1
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
9.
Andr Marek
Zedek Jakub
3
1
Lisner Adam
Kraft Daniel
1
1
7:6
6:4
 
13
10
2
0
1
0
               
109
49
18
0
9
0

Soupiska SK Meteor Praha B

jméno
nar.
BH
1
Klofáč Tobiáš
10.03.2007
625
4
2
Andr Marek
11.04.2008
878
3
3
Bílek Adam
21.02.2002
954
1
4
Masař Maxmilián
05.06.2010
954
1
5
Karel Michal
15.09.2004
954
1
6
Zedek Jakub
20.11.2007
954
1
7
Velek Matěj
17.06.2005
954
1
8
Dejmek Adam Jan
15.09.2008
954
1
9
Matoušek Václav
28.06.2005
954
1
10
Kovář Josef
21.10.2010
954
1
11
Klíma Max
24.01.2008
954
1
12
Klofáč Karel
24.02.1971
954
1
21
Salame Lilly Jasmine
06.02.2008
716
3
22
Drbalová Linda
30.06.2009
826
1
23
Skriplenok Alina (Z)
22.04.2008
826
1
24
Vondráčková Michaela
06.06.2010
826
1
25
Klofáčová Svatava
10.01.1975
826
1

Soupiska Tempo Praha A

jméno
nar.
BH
1
Musil Mathias (H)
08.08.2002
954
1
2
Krautman Christopher Joseph (H)
14.03.2004
954
1
3
Bárta Miroslav
21.07.1995
954
1
4
Soukup Jakub
03.03.1998
954
1
5
Vňuk Juraj
03.04.2006
954
1
6
Moroz Nikola
03.05.2006
954
1
7
Lisner Adam
27.03.2004
954
1
8
Rychetský Matyáš
14.06.2005
954
1
9
Kynčl Jiří
11.06.1971
954
1
10
Kraft Daniel
11.12.2008
954
1
11
Hampl Tomáš
30.04.2010
954
1
12
Špánek Jaroslav
08.02.1969
954
1
21
Bicencová Anna (H)
16.02.2008
444
4
22
Lencová Tereza
01.11.2007
716
3
23
Pokorná Pavlína
18.09.1988
763
3
24
Hronová Kateřina
23.10.2007
826
1
25
Vňuková Monika
01.11.1995
826
1
26
Kasjaněnko Adéla
19.02.2008
826
1
27
Šolcová Zuzana
27.08.2012
826
1