Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2023

Věková kategorie: dospělí

01. Pražská divize

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Spoje Praha
Tisknout
7
0
43:20
90:44
652:467
14
2
SK Aritma Praha A
Tisknout
6
1
40:23
85:57
663:570
13
3
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
Tisknout
4
3
30:33
68:74
558:586
11
4
TJ Radlice z.s. A
Tisknout
3
4
34:29
76:66
613:589
10
5
SK HAMR, z.s. C
Tisknout
3
4
33:30
76:69
636:635
10
6
TJ Solidarita Praha 10 A
Tisknout
3
4
31:32
70:72
613:604
10
7
LTC Modřany 2005 C
Tisknout
2
5
30:33
67:75
608:605
9
8
TJ Sokol Vysočany B
Tisknout
0
7
11:52
32:107
472:759
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
24.06.2023
28
TJ Solidarita Praha 10 A TJ Radlice z.s. A
5:4
10:11
81:87
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Christensen Sebastian
3
Štětka Ondřej
20
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
2.
Hájek David
3
Paroulek Filip
15
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
3.
Landová Veronika
6
Kodešová Klára (H)
12
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
4.
Vodičková Tereza
1
Dvořáková Kristýna (H)
12
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
5.
Havránek Šimon
4
Svoboda Šimon
12
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
6.
Krákora Jan
1
Novák František
1
6:1
2:6
6:4
14
11
2
1
1
0
7.
Landová Veronika
Vodičková Tereza
6
1
Kodešová Klára (H)
Dvořáková Kristýna (H)
12
12
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
8.
Christensen Sebastian
Hájek David
3
3
Štětka Ondřej
Svoboda Šimon
20
12
6:3
5:7
1:0
12
10
2
1
1
0
9.
Krákora Jan
Havránek Šimon
1
4
Paroulek Filip
Novák František
15
1
1:6
6:4
1:0
8
10
2
1
1
0
               
81
87
10
11
5
4

Soupiska TJ Solidarita Praha 10 A

jméno
nar.
BH
1
Christensen Sebastian
14.11.1992
842
3
2
Brabec Jiří (H)
14.10.1991
177
12
3
Hračov Stanislav
25.04.1980
610
4
4
Hájek David
09.07.1992
930
3
5
Jakoubek Petr
21.04.1977
347
6
6
Havránek Šimon
04.02.2005
572
4
7
Bartel Michal
22.02.1997
779
3
8
Krákora Jan
02.07.1994
954
1
9
Rollinger Michal (H)
10.03.1992
954
1
10
Pánek Martin
09.08.1992
954
1
11
Řežábek Robin
20.07.1995
954
1
12
Alejo Gómez Jorge (EU)
10.01.1994
954
1
21
Landová Veronika
09.02.1993
287
6
22
Benešová Hana
10.06.1991
585
3
23
Bezdíčková Michaela (H)
10.05.1991
444
4
24
Drukerová Liliana Tucky (H)
28.07.2002
134
12
25
Pavlíčková Klára (H)
04.08.1990
826
1
26
Vodičková Tereza
16.03.1995
826
1
27
Plachá Markéta (H)
14.10.1991
826
1
28
Voráčková Pavla
09.11.1999
826
1

Soupiska TJ Radlice z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Štětka Ondřej
29.09.1999
70
20
2
Paroulek Filip
20.06.2005
91
15
3
Svoboda Šimon
26.09.2000
151
12
4
Vencl Matyáš
23.12.2002
954
1
5
Novák František
31.03.1989
954
1
6
Sosna Mojmír
27.07.1984
954
1
7
Voříšek Martin
24.11.1978
954
1
21
Kodešová Klára (H)
28.05.2006
104
12
22
Dvořáková Kristýna (H)
14.11.2003
107
12
23
Kasková Valentýna
05.08.2005
145
12
24
Zdrůbecká Dagmar
11.11.2000
666
3
25
Třešková Kristýna
06.09.1993
405
4