Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2022

Věková kategorie: dospělí

01. Pražská divize

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK FZŠ Trávníčkova A
Tisknout
6
1
39:16
82:38
608:441
13
2
TJ Spoje Praha A
Tisknout
6
1
38:23
85:51
650:480
13
3
SK Aritma Praha A
Tisknout
4
3
38:23
80:53
620:505
11
4
SK HAMR, z.s. C
Tisknout
4
3
34:29
76:64
623:574
11
5
TJ Sokol Vysočany B
Tisknout
3
4
28:33
60:74
482:586
10
6
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
Tisknout
2
5
22:37
52:76
465:571
9
7
TK Start Praha-Topolka C
Tisknout
2
5
22:38
45:84
451:605
9
8
TJ Solidarita Praha 10 A
Tisknout
1
6
19:41
47:87
457:594
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
25.06.2022
25
SK Aritma Praha A SK HAMR, z.s. C
5:4
11:9
98:89
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kameník Martin
6
Pírek František
9
7:5
6:4
 
13
9
2
0
1
0
2.
Matějka Daniel
3
Voleský Jakub
3
3:6
6:0
3:6
12
12
1
2
0
1
3.
Kalousková Sylvie
12
Heřmanová Barbora
6
7:5
6:2
 
13
7
2
0
1
0
4.
Janíčkovičová Nikol (H)
4
Nouzová Lucie
4
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
5.
Zelinka David
1
Lazarev Leon
3
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
6.
Pavlík David
1
Bartoň Tomáš
1
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
7.
Kalousková Sylvie
Janíčkovičová Nikol (H)
12
4
Heřmanová Barbora
Nouzová Lucie
6
4
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
8.
Zelinka David
Pavlík David
1
1
Pírek František
Voleský Jakub
9
3
5:7
5:7
 
10
14
0
2
0
1
9.
Matějka Daniel
Kameník Martin
3
6
Lazarev Leon
Bartoň Tomáš
3
1
6:3
4:6
1:0
11
9
2
1
1
0
               
98
89
11
9
5
4

Soupiska SK Aritma Praha A

jméno
nar.
BH
1
Kameník Martin
26.02.1988
324
6
2
Vencl Matyáš
23.12.2002
302
6
3
Matějka Daniel
14.01.2002
746
3
4
Zelinka David
18.04.1998
845
1
5
Kožíšek Tomáš
20.03.1978
845
1
6
Fafl Martin
07.04.1984
845
1
7
Pavlík David
23.05.1994
845
1
8
Schee Marek
12.07.1990
845
1
9
Soukup Adam (H)
24.11.2006
845
1
10
Krištůfek Lukáš
16.08.2005
845
1
11
Pokorný Jan
24.10.1997
845
1
12
Přistoupil Marek
11.07.2006
845
1
21
Voracek Eva Marie (EU)
26.03.1999
500
3
22
Vanik Jana (EU)
15.02.2003
219
6
23
Kalousková Sylvie
08.10.2002
85
12
24
Janíčkovičová Nikol (H)
06.07.2007
414
4
25
Machková Natálie
12.07.2005
658
1
26
Nováková Erika (H)
11.01.2007
658
1
27
Brožová Ivona
06.02.1995
658
1
28
Krausová Tereza
12.12.1981
658
1

Soupiska SK HAMR, z.s. C

jméno
nar.
BH
1
Pírek František
02.06.2000
210
9
2
Hájek Tobiáš
04.09.2002
193
9
3
Bega Petr
13.02.2003
250
6
4
Voleský Jakub
24.04.2005
708
3
5
Urban Matyáš
23.04.1998
797
3
6
Lazarev Leon
12.02.2002
715
3
7
Rybín Kryštof
23.06.2005
845
1
8
Bartoň Tomáš
08.09.2001
845
1
9
Žoldák Patrik
02.06.2006
845
1
10
Dvořák Lukáš
16.07.2006
845
1
11
Augustýn Tadeáš
06.05.2006
845
1
12
Voleský Daniel
22.10.2007
845
1
21
Žovincová Vendula
15.04.1997
195
6
22
Látalová Adéla
20.02.2005
203
6
23
Rainke Natálie (H)
18.04.2004
82
12
24
Heřmanová Barbora
06.02.2005
243
6
25
Bořová Nikola
20.08.2004
195
6
26
Nouzová Lucie
18.05.2005
336
4
27
Oktiabreva Anastasiia (Z)
06.02.2006
658
1
28
Urbanova Berenika
11.03.2007
658
1