Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

III.TŔÍDA sk.AA

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
STK Okříšky
Tisknout
3
0
26:1
52:3
316:106
6
2
HTK Třebíč C
Tisknout
3
0
23:4
49:9
330:126
6
3
Sokol Jemnice
Tisknout
2
1
16:11
33:26
267:254
5
4
Sokol Letovice
Tisknout
2
1
13:14
30:33
235:280
5
5
TJ Žďár nad Sázavou
Tisknout
1
2
13:14
29:30
248:258
4
6
TJ Sokol Bedřichov Jihlava
Tisknout
1
2
9:18
18:38
186:280
4
7
TK Kunštát B
Tisknout
0
3
5:22
15:46
215:307
3
8
Slavoj Třešť
Tisknout
0
3
3:24
7:48
123:309
3

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2024
1
TJ Sokol Bedřichov Jihlava STK Okříšky
0:9
0:18
27:108
Zápis o utkání - oficiální
2
HTK Třebíč C Slavoj Třešť
9:0
18:0
109:24
Zápis o utkání - oficiální
3
Sokol Jemnice TJ Žďár nad Sázavou
5:4
10:10
84:86
Zápis o utkání - oficiální
4
TK Kunštát B Sokol Letovice
4:5
11:12
97:93
Zápis o utkání - oficiální
2
4.5.2024
5
STK Okříšky TK Kunštát B
8:1
16:3
99:55
Zápis o utkání - oficiální
6
Sokol Letovice Sokol Jemnice
7:2
15:5
105:68
Zápis o utkání - oficiální
7
TJ Žďár nad Sázavou HTK Třebíč C
3:6
6:14
65:106
Zápis o utkání - oficiální
8
Slavoj Třešť TJ Sokol Bedřichov Jihlava
3:6
7:12
75:91
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2024
9
Slavoj Třešť STK Okříšky
0:9
0:18
24:109
Zápis o utkání - oficiální
10
TJ Sokol Bedřichov Jihlava TJ Žďár nad Sázavou
3:6
6:13
68:97
Zápis o utkání - oficiální
11
HTK Třebíč C Sokol Letovice
8:1
17:3
115:37
Zápis o utkání - oficiální
12
Sokol Jemnice TK Kunštát B
9:0
18:1
115:63
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2024
13
STK Okříšky Sokol Jemnice
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
14
TK Kunštát B HTK Třebíč C
0:0
 
 
 
15
Sokol Letovice TJ Sokol Bedřichov Jihlava
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
16
TJ Žďár nad Sázavou Slavoj Třešť
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
5
1.6.2024
17
TJ Žďár nad Sázavou STK Okříšky
0:0
 
 
 
18
Slavoj Třešť Sokol Letovice
0:0
 
 
 
19
TJ Sokol Bedřichov Jihlava TK Kunštát B
0:0
 
 
 
20
HTK Třebíč C Sokol Jemnice
0:0
 
 
 
6
15.6.2024
21
STK Okříšky HTK Třebíč C
0:0
 
 
 
22
Sokol Jemnice TJ Sokol Bedřichov Jihlava
0:0
 
 
 
23
TK Kunštát B Slavoj Třešť
0:0
 
 
 
24
Sokol Letovice TJ Žďár nad Sázavou
0:0
 
 
 
7
22.6.2024
25
Sokol Letovice STK Okříšky
0:0
 
 
 
26
TJ Žďár nad Sázavou TK Kunštát B
0:0
 
 
 
27
Slavoj Třešť Sokol Jemnice
0:0
 
 
 
28
TJ Sokol Bedřichov Jihlava HTK Třebíč C
0:0