Název: |
Tenis Cibulka CUP |
Datum: |
28.-28.07. |
Pořadatel: |
Tenis Cibulka (200) |
Kódové číslo: |
916654 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
30 |
Prezentace v |
Ne do 08:45 hod. |
Kontaktní osoba: |
Písecký Jan |
V Stráni 11 | |
150 00 Praha 5 | |
Tel. (1): |
774995021 |
E-mail: |
turnaje@teniscibulka.cz |
Internet: |
www.teniscibulka.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Jakeš Michael | 08.06.2010 | LTC Panorama Teplice | volná karta | 17.03.2019 21:05:12 |
2. |
Koubek Tomáš | 31.07.2010 | TK Litvínov z.s. | volná karta | 20.03.2019 07:07:44 |
3. |
Fikáčková Andrea | 08.04.2011 | Spartak Hořovice | volná karta | 26.03.2019 21:16:24 |
4. |
Wey Emma | 24.05.2010 | TK Start Praha-Topolka | volná karta | 18.05.2019 12:16:14 |
5. |
Manhart Jakub | 18.08.2010 | TJ Sokol Vysočany | volná karta | 01.06.2019 22:28:54 |
6. |
Navarra Tomáš | 26.01.2011 | TJ Sokol Vysočany | volná karta | 22.06.2019 15:02:29 |
7. |
Mackovič Šimon | 28.01.2010 | TJ Sokol Hostivice | volná karta | 24.06.2019 21:57:38 |
8. |
Wollner Filip | 28.06.2012 | I.ČLTK Praha | volná karta | 15.07.2019 12:26:32 |
9. |
Štefaník Antonín | 02.04.2011 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | volná karta | 16.07.2019 13:41:36 |
10. |
Sgariboldi Viktor | 24.05.2010 | Sokol Smíchov I. | volná karta | 20.07.2019 16:02:28 |
11. |
Kafka Michal | 22.05.2011 | Lokomotiva Zdice | volná karta | 20.07.2019 20:10:56 |
12. |
Netrdová Barbora | 26.01.2010 | TJ Sokol Vysočany | volná karta | 20.07.2019 20:15:06 |
13. |
Holubová Eliška | 12.09.2010 | TJ Lokomotiva Veselí n.L. | volná karta | 21.07.2019 09:01:44 |
14. |
Dlouhý Lukáš | 06.01.2010 | LTC Slovan Kladno | volná karta | 21.07.2019 17:16:55 |
15. |
Matoušková Tereza | 14.01.2010 | TK Kročehlavy | volná karta | 22.07.2019 18:32:10 |
16. |
Fiala Vojtěch | 20.09.2010 | Lokomotiva Zdice | volná karta | 23.07.2019 15:15:39 |
17. |
Fuková Viktorie | 14.04.2010 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | volná karta | 23.07.2019 16:49:38 |
18. |
Slobodová Kamila | 16.08.2010 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 24.07.2019 09:50:53 |
19. |
Kovář Josef | 21.10.2010 | SK Meteor Praha | volná karta | 25.07.2019 09:11:59 |
20. |
Roček Eduard | 31.01.2011 | LTC Modřany 2005 | volná karta | 25.07.2019 18:20:07 |
21. |
Šebek Filip | 08.07.2011 | TK Sparta Praha | volná karta | 27.07.2019 14:22:02 |
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Mousa Sarah | 12.05.2010 | TO Bohemians Praha | odhlášeno hráčem | 16.06.2019 10:23:01 |
2. |
Novotný Vojtěch | 08.07.2010 | Tenis Akademie Bálek, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 01.07.2019 11:35:48 |
3. |
Latislavová Tereza | 08.09.2010 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | odhlášeno hráčem | 06.07.2019 09:25:34 |
4. |
Koňařík Ivo | 15.03.2010 | TCEN Hrádek nad Nisou | odhlášeno hráčem | 23.07.2019 07:39:24 |
5. |
Rezek Daniel | 16.06.2010 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | odhlášeno hráčem | 23.07.2019 15:14:40 |
6. |
Hnízdil Michal | 28.03.2010 | Lokomotiva Zdice | odhlášeno hráčem | 23.07.2019 19:08:33 |
7. |
Žáčková Marcela | 26.11.2010 | TJ Spoje Praha | odhlášeno hráčem | 24.07.2019 07:10:12 |
8. |
Střihavková Nela | 15.03.2011 | Lokomotiva Zdice | odhlášeno hráčem | 25.07.2019 17:12:20 |