Název: |
JODA CUP |
Datum: |
14.-15.01. |
Pořadatel: |
TC-MJ TENIS Líšeň (400) |
Místo konání: |
Brno-Líšeň |
Kódové číslo: |
906558 |
Dvorců + povrch: |
2 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
40 |
Prezentace v |
So do 08:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Juda Michal |
Bukovinka 152 | |
679 05 Křtiny | |
Tel. (1): |
603 421 212 |
E-mail: |
m.juda@seznam .cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Blaška Sebastian | 07.08.2008 | ŽLTC Brno | volná karta | 01.11.2016 09:32:30 |
2. |
Řezanina Matyáš | 22.01.2008 | SK Tenis Tišnov | volná karta | 01.11.2016 11:02:38 |
3. |
Králík Maximilian | 23.07.2008 | TK Znojmo | volná karta | 03.11.2016 10:27:42 |
4. |
Truska Vojtěch | 25.09.2009 | ŽLTC Brno | volná karta | 06.11.2016 17:28:38 |
5. |
Ferenc Ondřej | 08.05.2009 | ŽLTC Brno | volná karta | 08.11.2016 15:24:23 |
6. |
Žák Filip | 08.02.2009 | ŽLTC Brno | volná karta | 10.11.2016 17:48:57 |
7. |
Zerai Rayen | 17.03.2008 | TC Brno. | volná karta | 24.11.2016 07:43:50 |
8. |
Sýkora Jan | 13.02.2008 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 26.11.2016 17:24:15 |
9. |
Kuchař Saša | 23.10.2008 | TC Brno. | volná karta | 09.12.2016 10:32:37 |
10. |
Hanker Vilém | 22.10.2008 | TKB Hrušovany z.s. | volná karta | 01.01.2017 12:35:06 |
11. |
Šrenk Jakub | 06.04.2008 | TC-MJ TENIS Líšeň | volná karta | 10.01.2017 07:57:10 |
12. |
PALME PROKOP | 18.10.2008 | TK Kunštát | volná karta | 10.01.2017 11:23:37 |
13. |
Bajgar Filip | 25.02.2008 | Start Brno | volná karta | 10.01.2017 12:57:16 |
14. |
Majc Mário | 13.02.2008 | TK Zlín | volná karta | 10.01.2017 19:55:02 |
15. |
Němec Adam | 28.07.2009 | TJ Zbrojovka Vsetín | volná karta | 11.01.2017 15:43:35 |
16. |
Holub Lukáš | 07.01.2009 | - | volná karta | 13.01.2017 17:28:14 |
17. |
volná karta | volná karta |
|||
18. |
volná karta | volná karta |
|||
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
|||
33. |
volná karta | volná karta |
|||
34. |
volná karta | volná karta |
|||
35. |
volná karta | volná karta |
|||
36. |
volná karta | volná karta |
|||
37. |
volná karta | volná karta |
|||
38. |
volná karta | volná karta |
|||
39. |
volná karta | volná karta |
|||
40. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Haruštiaková Klára | 16.03.2009 | LTC Hodonín | přijata do turnaje neděl | 01.11.2016 06:26:30 |
2. |
Snášilová Nikola | 10.06.2008 | TK Ústí n. Orlicí | přijata do turnaje neděl | 01.11.2016 10:15:02 |
3. |
Crhová Charlene | 06.06.2008 | TO TJ Svitavy | přijata do turnaje neděl | 01.11.2016 17:20:40 |
4. |
Boudová Valerie | 15.09.2008 | ŽLTC Brno | přijata do turnaje neděl | 01.11.2016 17:49:00 |
5. |
Schneiderová Karin | 18.08.2008 | ŽLTC Brno | přijata do turnaje neděl | 04.11.2016 14:53:05 |
6. |
Dvořáčková Anna | 22.10.2008 | ŽLTC Brno | přijata do turnaje neděl | 10.11.2016 10:19:12 |
7. |
Hubáčková Karolína | 25.11.2008 | TC Brno. | přijata do turnaje neděl | 07.12.2016 16:47:03 |
8. |
Skořepová Isabela | 17.02.2009 | TK Znojmo | přijata do turnaje neděl | 05.01.2017 08:41:57 |
9. |
Skoupá Barbora | 05.07.2008 | TC-MJ TENIS Líšeň | přijata do turnaje neděl | 05.01.2017 20:36:06 |
10. |
Štěpánková Tereza | 25.06.2008 | TC BORS CLUB | přijata do turnaje neděl | 05.01.2017 20:53:30 |
11. |
Naiderová Natálie | 08.09.2008 | TC Brno. | přijata do turnaje neděl | 08.01.2017 20:43:54 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Merta Jakub | 11.11.2009 | ŽLTC Brno | odhlášeno hráčem | 30.11.2016 12:29:17 |
2. |
Šupová Kali | 31.07.2009 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | odhlášeno hráčem | 14.12.2016 21:56:45 |
3. |
Pospíšilová Vanesa | 19.06.2008 | - | odhlášeno hráčem | 03.01.2017 15:55:50 |
4. |
Dujka Dominik | 29.01.2009 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 07.01.2017 21:56:27 |
5. |
Doucha Jakub | 20.01.2008 | TK Spartak Jihlava | odhlášeno hráčem | 09.01.2017 16:28:21 |
6. |
Wirgler Tomáš | 05.03.2009 | TK Znojmo | odhlášeno pořadatelem | 12.01.2017 09:06:27 |
7. |
Mlčůch Martin | 05.01.2009 | Start Brno | odhlášeno pořadatelem | 13.01.2017 17:28:42 |